۰ نفر
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
فشار استراماچونی باعث جدایی ام شد

ورزش سه نوشت: لوسیو، مدافع برزیلی و سابق اینتر درمورد دلایل جدایی از این تیم صحبت کرد.

لوسیو که یکی از ارکان مهم فتح سه گانه اینتر در سال 2010 بود، دو سال بعد و با انتقالی جنجالی راهی یوونتوس شده و نزد هواداران اینتر منفور شد. اما لوسیو که اخیرا از دنیای فوتبال خداحافظی کرده، مدعی شد علاقه ای به این انتقال نداشته و مجبور به جدایی از اینتر شده است.

لوسیو گفت: انتقال به یوونتوس؟ وضعیت سختی برای من پیش آمده بود. من نمی خواستم اینتر را ترک کنم و قصد داشتم به کارم در این تیم ادامه دهم. سرمربی اینتر تغییر کرد و آندره آ استراماچونی هدایت تیم را بر عهده گرفت. او و مارکو برانکا فشار زیادی به من و مدیر برنامه ام وارد کردند.

به یاد می آورم وقتی در برزیل در حال سپری کردن تعطیلات بودم، هر 15 دقیقه برانکا و به دنبالش دیگر ارکان باشگاه اینتر با من تماس گرفته و دائما به من می گفتند، تو باید بروی، باید باشگاه دیگری پیدا کنید. وضعیت دشواری بود.

پیدا کردن تیم در آن مقطع کار آسانی نبود. در ادامه و زمانیکه در برزیل بودم، مدیر برنامه ام در مورد یوونتوس با من صحبت کرد. من نمی خواستم به این تیم بروم. اما دو یا سه روز به پایان بازار نقل و انتقالات مانده بود، بنابراین من این پیشنهاد را قبول کردم. اما من اشتباه کردم و این خیلی واضح است، در واقع من بعد از شش ماه یوونتوس را ترک کردم و احساس خوبی در آنجا نداشتم، اما شرایط فوتبال اینگونه است.

دوران حضور رافا بنیتس؟ او وقتی سرمربی اینتر شد می خواست همه چیز و تیمی که مورینیو ساخته بود را تغییر دهد. بنیتس در طول تمرین سر بازیکنان فریاد می زد و می گفت اشتباه می کنید. ما بین خودمان می گفتیم، اگر همه چیز خیلی اشتباه است، پس چطور ما قهرمان لیگ قهرمانان، اسکودتو و کوپا ایتالیا شدیم؟"

255 41

کد خبر 1348831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =