مجادله لفظی در شورای شهر؛ آروین: استعفا می‌دهم

امروز صحن شورای شهر تهران بار دیگر صحنه درگیری لفظی دو تن از اعضای شورا بود که متعلق به دو حزب متفاوت هستند. یکی از اعضای شورای شهر برای چندمین بار اعلام کرد دیگر حاضر به حضور در شورای شهر نیست و استعفا می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز در شرایطی که ریاست جلسه بر عهده ابراهیم امینی بود، بر سر نحوه رای گیری برای تغییر نام معابر مجادله شدیدی در شورای شهر به وجود آمد.

در ابتدای این مجادله، بهاره آروین عضو حزب اتحاد ملت و منشی شورای شهر گفت بهتر است به صورت یکپارچه پس از آنکه موارد مختلف تغییر نام بررسی شد، رای گیری شود.

حجت نظری، عضو حزب اعتماد ملی در پاسخ عنوان کرد: این روش درست نیست و باید یک به یک درباره همه پیشنهادها نظر اعضا را جویا شد.

آروین در پاسخ بیان کرد چرا شما با هر چیزی که من می گویم مخالفتید می کنید و نظری در پاسخ گفت چرا یک تذکر ساده هم از طرف هیات رئیسه شنیده نمی شود؟ آیا شان هیات رئیسه اجل از آن است که تذکر بدهیم؟

بعد از این گفتگو، مجادله بالا گرفت و در میان سکوت سایر اعضای شورای شهر، دو عضو شورا، شدیدا با همدیگر برخورد کلامی داشتند. پس از آن، بهاره آروین از جا برخاست و گفت: من استعفا می دهم و قصد خروج از شورا را داشت که با شهربانو امانی و زهرا نژادبهرام، مانع از خروج او از شورا شدند.

ابراهیم امینی که ریاست شورا را بر عهده داشت چند بار طرفین را به آرامش دعوت کرد ولی بهاره آروین همچنان تاکید می کرد که قصد استعفا از شورای شهر را دارد که در نهایت با حضور حسن رسولی، آروین پذیرفت روی یکی از صندلیهای صحن بنشیند تا جلسه تمام شود.

جلسه شورای شهر چند دقیقه بعد پایان یافت ولی حرف و حدیث درباره استعفای این عضو شورا که چند بار پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد از شورای شهر استعفا بدهد، ادامه داشت.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1349610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =