٧٢٢ هزار و ۵۵۷ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات مجلس هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان گفت: برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۷۲۲ ‌هزار و ۵۵۷ نفر در استان یزد واجد شرایط هستند که از این تعداد ۳۷۰ هزار و ۴۸۹ نفر را مردان و ۳۵۲ هزار و ۶۸ نفر را زنان شامل می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد ؛ احمد ترحمی در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین در یزد واجدین شرایط شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان را ۷۲۲ هزار و ۵۵۷ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: از این تعداد ۳۷۰ هزار و ۴۸۹ نفر ‌را مردان و ۳۵۲ هزار و ۶۸ نفر را زنان تشکیل می‌دهند.
ترحمی ادامه داد: آمار واجدین شرایط در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک شهرستان های استان در شهرستان ابرکوه ۳۴ هزار و ۶۵۵ ‌نفر، اردکان ۶۱ ‌هزار و ۴۴۵ نفر، اشکذر ۲۱ هزار و ۱۳۳ نفر، بافق ۳۰ هزار و ۸۲۷ نفر، بهاباد ‌١٠ هزار و ۹۷۷ نفر، شهرستان تفت ۳۰ هزار و ۶۸ نفر، خاتم ۲۳ هزار و ۵۸۷ نفر، مهریز ۳۳ هزار و ۱۴۹ نفر،‌ میبد ۶۱ هزار و ۶۶۲ نفر و شهرستان یزد ۴۱۵ هزار و ۵۵ نفر می باشد.
رئیس ستاد انتخابات استان در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: آمار رای اولی های استان یزد ۳۹ ‌هزار و ۹۱۶ نفر می باشد که از این تعداد ۲۰ هزار و ۴۱۹ نفر دختر و ۱۹ هزار و ۴۹۷ نفر پسر هستند.
گفتنی است انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

۴۶

کد خبر 1353275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =