کسب رتبه برتر کشوری توسط مسکن کمیته امداد استان قزوین

مدیر مسکن کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد استان قزوین طی ۹ماهه سال جاری، در فعالیت های احداث مسکن روستایی و شهری، تعمیرات، بهسازی و احداث سرویس بهداشتی بالاترین رتبه کشوری را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ ابوالفضل خاکباز مدیر دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: یکی از فعالیت های مهمی که در عرصه خدمت رسانی به نیازمندان وجود دارد؛ تهیه، تأمین، احداث و بهسازی مسکن است تا مددجویان در بهره مندی از این نیاز ضروری زندگی با چالش مواجه نشوند.
وی ادامه داد: مهمترین چالش در حوزه مسکن برای مددجویان بُعد اقتصادی است چراکه حجم عظیمی از هزینه را بر دوش خانواده ها تحمیل می کند.
مدیر دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده در کمیته امداد استان قزوین، طی فرایندی مشخص و زمانبندی شده، تمامی مددجویان دارای شرایط،  صاحب خانه خواهند شد.
وی افزود: براین اساس در گام نخست همه ایتام و در گام بعدی همه خانوارهای سه نفره و بیشتر صاحب خانه می شوند از این رو در صورت همراهی دستگاه های اجرایی، بانک ها و تحقق برنامه پیش بینی شده، در پایان سال۹۹ یتیم و خانوار مددجوی بالای سه نفره فاقد مسکن نخواهیم داشت.
خاکباز خاطرنشان کرد: براساس ارزیابی های انجام شده در دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد، استان قزوین در فعالیت مسکن برای نیازمندان در بحث تعمیرات با عملکرد ۱۵۴درصدی، در احداث مسکن روستایی با عملکرد ۱۰۵ درصدی، با عملکرد ۹۷درصدی در بهسازی و احداث سرویس بهداشتی و عملکرد ۷۰درصدی در احداث و خرید مسکن شهری بالاترین رتبه را در کشور کسب کرده است.
وی توضیح داد: آنچه حاصل شده نتیجه کمک ها و مساعدت مردم نیکوکار، همراهی دستگاه های مختلف و برنامه ریزی مناسب صورت گرفته بوده است که با استمرار این روند، امیدواریم در تحقق برنامه ریزی انجام شده در راستای ارائه خدمت شایسته و مناسب به ولی نعمتان خود دست یابیم.
مدیر دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: این رتبه و عملکرد اعلام شده از سوی دفتر مرکزی کمیته امداد برای استان قزوین بدون محاسبه اختصاص ۴۲۵ واحد مسکن مهر است.
خاکباز یادآورشد: همه مردم نیکوکار می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، از طریق کد دستوری #۰۲۸*۸۸۷۷* کمک های خود را به نیازمندان و محرومان به طور شبانه روزی اهدا کنند.

46

کد خبر 1353729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =