۰ نفر
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
رشیدی: حسینی از نظر روحی کمی مشکل دارد

میزان نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: حسینی جوان است و تحت تأثیر عده‌ای قرار گرفته که قصد دارند رابطه او و رحمتی را خراب کنند.

منصور رشیدی درباره شکست ۲ بر یک تیم فوتبال استقلال ایران مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: استقلال در چند بازی قبل که مصدوم نداشت، نتایج خوبی گرفتند و تیم هماهنگ بود، اما مصدومان زیادی دارند که تأثیرگذار هستند. نبود شیخ دیاباته و مهدی قائدی در دیدارهای قبلی تأثیر خودش را گذاشت، اگر چه امیرارسلان مطهری خوب بازی کرده است.
وی افزود: تعداد مصدومان استقلال طبیعی نیست که شاید به خاطر از دست دادن دوران بدنسازی بوده است. ممکن است خیلی از بازیکنان مشکلات جسمانی نداشته و روحی داشته باشند. کادر فنی باید روی همه مسائل کار کند. در مجموع فشارهای کافی در دوران بدنسازی به تیم وارد نشد که نتیجه‌اش مصدومیت خیلی از بازیکنان بوده است.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد سیدحسین حسینی تصریح کرد: حسینی از نظر روحی کمی مشکل دارد که یک طرف ماجرا به درگیری او و مهدی رحمتی بازمی‌گردد. چند روز پیش با رحمتی صحبت کردم و با حسینی هم تماس گرفتم که پاسخ نداد. حسینی جوان است و تحت تأثیر عده‌ای قرار گرفته که قصد دارند رابطه او و رحمتی را خراب کنند.
رشیدی خاطرنشان کرد: حسینی نباید تحت تأثیر چند نفر اینگونه حرف بزند. برخی کاری می‌کنند که حسینی را وادار به واکنش کنند. در صورتی که پیش از ماجرا، رحمتی و حسینی با یکدیگر صحبت کرده بودند.

255 41

کد خبر 1355192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =