​ثبت بیش از ۹۸ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از ثبت۹۸ میلیون و ۵۳ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان اصلاندوز افزود: این میزان تردد توسط ۶۴ سامانه تردد شماری در ۱۱ ماه گذشته به ثبت رسیده که درمقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳/۵ درصد افزایش یافته است.

عضو شورای اداری استان اردبیل با اشاره به اینکه بیشترین تردد با ۱۰ میلیون و ۱۲۱ هزار مورد در محور اردبیل – آستارا و بالعکس به ثبت رسیده گفت: در محور اردبیل سه راهی سرعین و بالعکس ۸ میلیون و ۶۲۰ هزارتردد و اردبیل مغان و بالعکس محدوده سه راهی صحرا نیز ۶میلیون و ۷۹۵ هزار تردد به ثبت شده است.

وی میانگین سرعت استان را در مدت یاد شده ۷۰ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و گفت: عملیات نصب ۱۶ سامانه جدید ثبت تخلفات عبور و مرور در محورهای مشکین شهر پارس آباد و اردبیل سرچم درحال انجام است.

رحمتی هوشمندسازی جاده های استان را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل دانست و تصریح کرد:علاوه بر ۶۴ سامانه تردد شماری ۴۰ دوربین نظارت تصویری،۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.

46

کد خبر 1355606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =