تایید صحت روند اجرای انتخابات مجلس در خراسان جنوبی

رئیس دفتر نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی گفت: روند اجرای انتخابات در استان با صحت کامل انجام شد.

به گزارش خبرآنلاین ازخراسان جنوبی ؛ رئیس دفتر نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی ضمن قدردانی از حضور حماسی و پرشور مردم و عوامل اجرایی انتخابات گفت: روند اجرای انتخابات در استان خراسان جنوبی با صحت کامل انجام شد.

حجت الاسلام محمدی افزود: تخلفی که در سرنوشت انتخابات تاثیرگذار باشد در استان نداشتیم و انتخابات در صحت تمام برگزار شد و همه طبق قوانین و مقررات عمل کردند.

وی گفت: یک سری تخلفات جزئی برخی از ستادها در روز پایانی که تبلیغات ممنوع بود را در فضای مجازی انجام دادند که در روند انتخابات تاثیر زیادی نداشت.

رئیس دفتر نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی افزود: برخی شکایات جزئی به دست ما در خصوص انتخابات رسید که به مراجع قضایی ارجاع داده شده است.

حجت الاسلام محمدی از عملکرد صدا و سیمای استان در انتخابات مجلس قدردانی کرد و گفت: در جریان انتخابات و روز انتخابات صدا و سیمای استان تلاش‌های بی وقفه‌ای برای پوشش رسانه‌ای کرد که جای قدردانی دارد.

48

کد خبر 1356174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =