کنایه سیاستمدارانه افشین پیروانی به قلعه‌نویی!

سرپرست قرمزها که رابطه خوبی با امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان ندارد امروز هم به کنایه و در حالی که از تابش تشکر می‌کرد، به این مربی کنایه زد.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افشین پیروانی امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه کنایه جالبی به امیر قلعه نویی زد. او درحالی که درباره مدیرعامل سپاهان حرف می زد، گفت: «تشکر ویژه ای از مدیر تیم حریف می کنم. گفتند حرفه ای نیست اسم بیاورید، چشم ما رعایت می کنیم. از مدیرعامل تیم حریف تشکر می کنیم که صداقت را رعایت کرد نه قسمی خورد نه جان کسی را قسم خورد و صداقت را گفت! متاسفانه الان دنبال یک ثانیه و یک دقیقه هستند. فرمودند ما تا 3 و اند دقیقه در استانداری بودیم که بازی لغو شود. مشخص شد که دوستان هدفشان بازی کردن نبوده است. پس وقتی در هتل مانده اند تقصیرها را گردن کسی نیاندازند. به همین خاطر من از مدیرعامل تیم رقیب ممنونم که صداقت را رعایت کرد. من فکر می کنم اینجا باید جلوی این کار گرفته شود؛ سناریویی که برای تیم حریف نوشته بودند. البته تیم حریف ما تیم بزرگی است و مردم خوب اصفهان قابل احترام و فوتبال دوست هستند اما فکر کسانی که این سناریو را نوشته اند اشتباه بوده است.»

او از نیروی انتظامی هم تشکر ویژه یا کرد: «از یگان ویژه و نیروی انتظامی ویژه تشکر می کنم که کلیه تمهیدات را نه فقط در اصفهان بلکه در تمامی شهرها از بدو ورود ما تا زمانی که می خواهیم خارج شویم در نظر می گیرند. این را گفتم چون دوستان می گفتند ما حاشیه امنیت نداشتیم. ولی ما حاشیه امنیت فوق العاده ای داشتیم که بابت آن تشکر می کنم. دوستان می گویند در هتل شرایط ما غیرامنیتی بوده، در استادیوم که شرایط امنیتی بود چرا بالا نیامدید؟ نیامدید بازی کنید؟ چرا نیامدید گرم کنید؟ چرا لیست ندادید؟ می گویند کسی نیامده لیست را از ما بگیرد. تیم ما همین 10 روز پیش در بازی های آسیایی بوده، تیم ما هم بوده و ناظر بازی هیچوقت نمی آید در رختکن از کسی لیست بگیرد. ناظر بازی رییس میدان ورزشی است و مدیر تیم یا مدیر رسانه ای لیست را به او تحویل می دهد و هیچوقت خود ناظر دنبال لیست نمی رود.»

پیروانی درباره قطعی شدن رای و زمان صدور آن گفت: «نمی دانم صادر می شود یا نه ولی امیدوارم یک بدعت بد نشود چون اگر قرار است اینگونه باشد ما هم برای بازی با پدیده که ساعت 6:30 هست 8 شب به استادیوم می رویم و می گوییم اتوبوسمان ممکن است پنچر شود یا اتفاق خاصی بیفتد. من فکر می کنم یک جا باید جلوی این اتفاق غلط گرفته شود.»

252 251

کد خبر 1357381

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =