پرسپولیسی‌ها هنوز شوکه از اتفاقات اصفهان!

داوود فنایی معتقد است که سرمربی تیم پرسپولیس بهترین تصمیم را در مورد دروازه بان های این تیم می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس در اصفهان نتوانست شانسی برای بازی با سپاهان و طی کردن دیدار هفته بیستم خود داشته باشد هر چند کارشناسان مختلف می گویند به علت بی انضباطی که سپاهان نشان داد، نتیجه بازی 3 بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت می شود.

داوود فنایی مربی دروازه بان های تیم پرسپولیس در این خصوص گفت:از هر لحاظ که بگویید، آماده تقابل با سپاهان بودیم و شک ندارم که بازی را با برد پشت سر می گذاشتیم اما هنوز در شوک اتفاقات آن روز هستیم. واقعا عجیب بود؛ بازیکنان ما، عوامل اجرایی بازی، داوران، ناظر بازی، عکاسان، خبرنگاران و گزارشگران داخل زمین حضور داشتند اما تیم سپاهان هنوز حتی وارد ورزشگاه هم نشده بود! نمی دانستیم باید چه تصمیمی بگیریم. 

فنایی افزود: ما حدود 70، 80 دقیقه در استادیوم ماندیم تا شاید شرایط برگزاری بازی مهیا شود. حتی به بازیکنان هنگام ترک ورزشگاه گفتیم آماده باشید هر لحظه که سپاهانی ها برای گرم کردن بدن های خود وارد زمین شدند، به رختکن برگردید ولی اصلا نفهمیدم که چرا سپاهان حاضر به حضور در زمین هم نشد. ما هیچ بازیکنی از این تیم را در راهرو ندیدیم که مشغول گرم کردن بدنش باشد. احتمالا حرف اهالی رسانه درست است و آنها بعد از خروج ما از ورزشگاه و 2 ساعت بعد از زمان شروع بازی به راهرو آمدند و بدن شان را گرم کردند و سپس فیلم گرفتند وگرنه تا وقتی ما بودیم، حتی از رختکن بیرون هم نیامدند. 

مربی دروازه بان های پرسپولیس همچنین در مورد انتخاب بوژیدار رادوشوویچ به عنوان دروازه بان در لیست اصلی پرسپولیس برای بازی لغو شده با سپاهان و همچنین جهت دیدار امروز مقابل شهرخودرو گفت: «این مسائل در حیطه اختیارات یحیی گل محمدی است. من نمی توانم نظری بدهم. او حتما بهترین انتخاب را دارد. تا به حال هم، این طور بوده و چیزی غیر از این نیست.»

254 251

کد خبر 1357682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =