«پنهان خانه پنج در» صاحب تیزر شد/ ادامه اجرا بعد از کنترل کرونا

تیزر نمایش «پنهان خانه پنج در» به کارگردانی آرش فلاحت پیشه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «پنهان خانه پنج در» نوشته حسین کیانی و کارگردانی آرش فلاحت پیشه که برای  پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اجرایش در تالار مولوی تا ۹ اسفند لغو شده است، تیزر تازه خود را منتشر کرد. این اثر نمایشی با باز شدن تماشاخانه‌ها به اجراهای خود ادامه می‌دهد.

در خلاصه این نمایش آمده است: درس اول این بود که نترسید از آنچه با آن می ترسانند، در زمانه‌ای که آگاهی برای زنان جرم محسوب می‌شد عطری جان منزل خود را وقف آموزش و تحصیل زنان کرده که مردان، شوهران، گزمه‌ها و درآخر بیگانگان و مغول‌ها بر آنها وارد می‌شوند و هر بار به ترفندی باید ایشان را مغلوب سازند.

هژیر سام احمدی، شیما پروهان، شیوا ترابی، سعید جاودان، علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، محمد مهدی کیان، عیسی محمدی، علیرضا موسوی، آیلار نو شهری، نساء یوسفی، ریحانه ادراکی، میثم پاکدامن، فاطمه حاجی حسنی، دیاکو حسامی، هلیا حمیدی، مریم شایسته، نگار شهبازی، مجید صد خسروی، مهدی مرتضوی بازیگران نمایش به ترتیب حروف الفبا هستند.

دیگر عوامل نمایش «پنهان خانه پنج در» عبارتند از امین محمدی(مدیر تولید )، سیدجواد حسینی(دستیار کارگردان و سرپرست گروه)، پریدخت عابدین‌نژاد( طراح لباس).

۲۵۸۲۴۵

کد خبر 1357797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =