۱۳ نفر
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
همیشه «سالار» باش آقای عقیلی

سالار عقیلی را همیشه با سرودهای حماسی در خاطره داریم؛ کارنامه اش از این بابت چیزی کم ندارد.

«وطنم ای شکوه پابرجا...»

«ایران،فدای اشک و خنده تو...»

این دو ترانه و آهنگ را احتمالا خیلی از ایرانی ها شنیده و با تمام وجودشان در ذهن و خاطره دارند؛ این ها را سالار عقیلی خوانده؛خواننده جنتلمن و با شخصیتی که با آن صدای گیرا و قدرتمند هر وقت می خواند، خوب می خواند؛دستش هم درد نکند.حنجره اش همیشه سالم و عمرش دراز باد.

این روزها اما نام سالار عقیلی بیشتر با پخش یک ویدیوی جنجالی سر زبانها افتاده؛ همان ویدیویی که او وارد یک مرکز خرید می‌شود و می‌گوید: «من وارد شدم، دیدم دارند مردم رو به خاطر کرونا چک می‌کنند. کار بسیار پسندیده ای است و امیدوارم دیگر مراکز خرید هم این کار را بکنند.»

او البته نام این مرکز خرید که در منطقه ولنجک تهران هست را هم می گوید و نکته همین جاست که کاربران در شبکه های اجتماعی می گویند او دست به یک کار تبلیغاتی زده آن هم در این شرایط و حال و احوال کشورمان که با شیوع ویروس کرونا درگیر است.

صد البته که سالار عقیلی به عنوان یک هنرمند سرشناس حق دارد از شهرتش استفاده کند. تبلیغ کند. پول خوب هم بگیرد نوش جانش،گوارای وجودش.

اما در این شرایط که مسوولان بهداشت کشور مردم را به ماندن در خانه ها تشویق می کنند چنین تبلیغاتی از لحاظ افکار عمومی پذیرفته نیست.

حتی اگر بپذیریم سالار عقیلی قصد تبلیغ نداشته-که با توجه به آن ویدیو احتمالش کم است-باز هم پذیرفته نیست که در این شرایط سخت او مردم را تشویق به خرید از یک مرکز لاکچری خرید در منطقه ای مرفه نشین کند.

ما این هنرمند گرامی را دوست داریم. از آقای عقیلی می خواهیم همیشه «سالار» باشد.

کد خبر 1358489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =