رئیس اتحادیه مواد شوینده: توزیع مواد ضدعفونی‌کننده طی هفته جاری بیشتر می‌شود

تسنیم نوشت: رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده از بهتر شدن توزیع مواد ضدعفونی کننده طی هفته جاری خبر داد و گفت: توزیع به عهده وزارت بهداشت و قرار است ابتدا نیاز بیمارستانها تأمین و مابقی آن بین داروخانه ها و فروشگاه ها توزیع خواهد شد.

علیرضا رضایی قهرودی در خصوص کمیود مواد ضدعفونی کننده با توجه به قول افزایش توزیع برای عموم مردم در بین مغازه ها و داروخانه ها اظهار داشت: توزیع مواد ضدعفونی کننده در این شرایط به عهده وزارت بهداشت بوده و قرار است ابتدا این مواد ضد عفونی کننده در مراکز درمانی و بیمارستانها توزیع شود.

وی با بیان اینکه دیروز توزیع مواد ضد عفونی کننده از روزهای گذشته اندکی بهتر شده و در داروخانه ها البته مقداری توزیع شده است، گفت: قرار است پس از اینکه نیاز بیمارستانها تأمین شد، مابقی تولیدات آرام آرام را در بین کسبه و داروخانه ها توزیع کنند. 

رئیس اتحادیه عمده فروشان مواد شوینده و پاک کننده، خاطر نشان کرد: مردم مطمئن باشند در هفته جاری میزان مواد ضدعفونی کننده با توجه به افزایش تولید، بهتر و بیشتر خواهد شد. 

به گفته وی، قرار است مواد ضد عفونی کننده در میادین و فروشگاه های زنجیره ای توزیع و همان طور که دیروز توزیع بهتر از روزهای گذشته بود، قطعا طی هفته جاری بهتر و بیشتر خواهد شد.

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1359372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =