۸ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱
تنها سپاهانی حامی پرسپولیس

خبرورزشی نوشت: پیشکسوت و مربی اسبق سپاهان به گفت: حرف‌ها و ادعاهایی که در خصوص قهرمانی‌های پرسپولیس زده می‌شود را قبول ندارم.

این روزها هواداران، مدیران و بازیکنان برخی تیم‌ها ادعا می‌کنند مسئولان فوتبال کشور با حمایت‌های همه‌جانبه از پرسپولیس کمک می‌کنند این تیم قهرمان لیگ برتر شود. ادعایی که کم و بیش در سه فصل گذشته که سرخپوشان پایتخت قهرمان شدند هم مطرح می‌شد. بعد از برد پرسپولیس مقابل شهرخودرو در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر و زیاد شدن اختلاف امتیاز پرسپولیس با سایر تیم‌های مدعی قهرمانی، همچنین با ۳- صفر شدن نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان در هفته بیستم این اعتراضات به اوج خود رسید و تقریباً از همه تیم‌های مدعی مثل سپاهان، استقلال، تراکتور و شهرخودرو یک یا چند نفر ادعای مهندسی شدن بازی‌های لیگ برتر به نفع پرسپولیس را مطرح کردند.
در این بین حمایت یک سپاهانی از پرسپولیس و قهرمانی‌های این تیم در نوع خود بسیار جالب بود. حسین چرخابی پیشکسوت و مربی اسبق سپاهان با انتقاد از زیر سؤال بردن صدرنشینی و قهرمانی‌های پی در پی پرسپولیس گفت: حرف‌ها و ادعاهایی که در خصوص قهرمانی‌های پرسپولیس زده می‌شود را قبول ندارم. این تیم اگر قهرمان شده و در حال حاضر صدرنشین لیگ است حتماً شایستگی داشته، آن‌هایی که نمی‌توانند جای پرسپولیس را بگیرند و قهرمان شوند این ادعاها را مطرح می‌کنند. به نظرم باید جلوی رواج دادن این مسائل را گرفت اگر یک بار مقابل این ادعاها می‌ایستادند و مربی، بازیکن و مدیری که این مسائل را مطرح می‌کنند را جریمه می‌کردند دیگر شاهد این حرف‌ها نبودیم.

255 41

کد خبر 1359694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =