سارق نظافتچی نمای محلات تهرانسر دستگیر شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری زن نظافتچی که از منازل محل کارش طلاجات صاحبخانه را سرقت می‌کرد، خبر داد.

 سرهنگ محمود مالمیر رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر گفت: پرونده‌های مشابهی مبنی بر سرقت طلاها از سوی تعدادی از مالکان منازل در کلانتری ۱۵۰ تهران سر طرح شد، شاکیان در اظهارات مشابهی بیان داشتند که خانم جوانی را برای نظافت آخر سال استخدام، ولی پس از خروج وی متوجه سرقت طلاها شده ایم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به حساسیت موضوع تیمی ویژه‌ای از ماموران تحسس کلانتری شناسایی و دستگیری متهم را بر عهده گرفتند، افزود: ماموران تجسس کلانتری در تحقیقات ابتدایی اطلاع پیدا کردند که زن ۲۸ ساله بوده و پس از اعتمادسازی به بهانه نظافت خانه وارد ساختمان مال باختگان شده و در فرصتی مناسبی طلا جات را سرقت کرده است.

کلانتر محله تهرانسر ادامه داد: ماموران با اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی زن جوان شدند و مشخص شد که وی قصد دارد به بهانه نظافت یک خانه نقشه سرقت را به اجرا بگذارد که ماموران به سرعت در محل حاضر شده و زن جوان را که در حال نظافت خانه بود، دستگیر کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه منزل متهم در محدوده خیابان جردن شناسایی شد، ادامه داد: این زن جوان که مدعی بود سرقت را برای کمک به دیگران انجام داده و نیازی به پول ندارد، مخفیگاه وی بررسی و از منزل وی ۲۵۰ گرم طلا سرقتی و یک گوشی سرقتی کشف شد.

سرهنگ مالمیر گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مشخص شد که زن جوان به عنوان مسافر سوار بر خودرویی شده است و در یک فرصت مناسب خودرو را سرقت کرده و پس از دزدیدن گوشی تلفن همراه، مدارک و وسایل با ارزش داخل خودرو، خودرو را در مکان دیگری رها و اکنون تحت تعقیب ماموران بوده است.

کلانتر ۱۵۰ تهرانسر عنوان کرد: با اعتراف متهم به جرائم ارتکابی، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و تحقیقات برای شناسایی شاکیان این متهم ادامه دارد.

این مقام پلیسی در پایان از شهروندان خواست: با توجه به رسیدن به روزهای آخر سال و حضور نظافتچیان درخانه‌ها از شرکت‌های معتبر برای گرفتن نظافتچی استفاده کنند و اموال با ارزش خود را در محلی دور از دید افراد و در یک صندوق قفل دار نگهداری کنند.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1361352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =