کمک ۵ هزار نیروی کارگری میادین میوه و تره‌بار شهرداری به شهروندان

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: ۵ هزار نیروی کارگری در ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار در صف مقدم تامین ارزاق روزانه و مایحتاج عمومی شهروندان و خدمات رسانی به مراجعه‌کنندگان به این مراکز قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید سعید راد با اعلام اینکه این سازمان همه امکانات و تجهیزات خود را برای حفظ امنیت و سلامت شهروندان به کارگرفته است، افزود: علاوه بر کارکنان پر تلاش این سازمان در صف و ستاد، بالغ بر ۵ هزار کارگر خدوم و شریف در میادین و بازارهای میوه و تره بار با تمام ظرفیت، به شهروندان خدمت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه از اولین روز اعلام بروز بیماری، اقدامات گسترده‌ و موثری در جهت رعایت ایمنی و بهداشت میادین و بازارهای میوه و تره بار اجرا شده و به صورت مستمر و منظم در دست انجام است، اظهار کرد: به این منظور، نسبت به ضد عفونی کردن مرتب و مستمر ۲۲ میدان و ۲۲۳ بازار میوه و تره بار تهران بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت اقدام می‌شود.

راد با بیان اینکه کارگران میادین میوه و تره بار از ماسک و دستکش یک بار مصرف استفاده می‌کنند گفت: روزانه در میادین اصلی میوه و تره بار، نسبت به اندازه‌گیری میزان دمای این عزیزان با دستگاه‌های تب سنج لیزری اقدام می‌شود.

وی تصریح کرد: اقدامات این سازمان در حوزه تامین سلامت منابع انسانی و بهداشت فضای فیزیکی، تاثیر قابل توجهی بر ارتقای ایمنی میادین میوه و تره بار و تامین سلامت مراجعه‌کنندگان دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار گفت: شهروندان با همکاری خود می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر کاهش سرعت رشد بیماری داشته باشند و به عنوان نمونه، هنگام حضور در میادین و بازارهای میوه و تره بار ترجیحاً از ماسک و حتماً از دستکش برای جدا کردن میوه اقدام کنند.

راد خاطرنشان کرد: تمام توان خود را در دو بخش خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در ایام پایانی سال و تامین امنیت و سلامت شهروندان از طریق حفظ بهداشت و پاکیزگی میادین میوه و تره بار به کار گرفته‌ایم و از هیچ تلاش و کوشش به این منظور دریغ نمی‌کنیم.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1362407

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =