کدام سهم‌ها امروز بیشترین رشد را تجربه کردند؟

تسنیم نوشت: سهامداران شرکت‌های پارس مینو، داورسازی ابوریحان و گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های بهمن دیزل، جنرال مکانیک و پاکدیس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۶۳واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۷میلیارد و ۱۹۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۶۶۷۵میلیارد تومان در ۸۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های پارس مینو، داروسازی ابوریحان و گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های کاشی و سرامیک حافظ، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و داروسازی سینا بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۹۵۱میلیون ورقه به‌ارزش ۲۱۷۰میلیارد تومان در ۷۱۱هزار نوبت، آیفکس ۲۲واحد رشد کرد و در ارتفاع ۶۷۶۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های بهمن دیزل، جنرال مکانیک و پاکدیس بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های صپتروشیمی زاگرس، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و توسعه خدمات دریایی و بندری سینا بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1363516

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =