سه باشگاه متخلف در شهرستان سمنان پلمب شدند

با توجه به بازدید تیم نظارتی در سطح شهرستان سمنان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، سه باشگاه ورزشی که بخشنامه ممنوعیت فعالیت به جهت شیوع بیماری کرونا را رعایت نکرده بودند، پلمب شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان حسین زیاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، روز شنبه ۲۴ اسفند با اعلام این خبر افزود: با تشکیل تیم نظارتی متشکل از نمایندگان اداره‌های ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و مرکز بهداشت شهرستان جهت اجرای دقیق بخشنامه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا،کلیه اماکن و باشگاه‌های ورزشی شهرستان سمنان هر روز مورد رصد و بازبینی قرار می‌گیرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان گفت: در بازدید بعمل آمده در روزهای پنج‌شنبه و جمعه تیم نظارتی در سطح شهرستان مشاهده شد که سه باشگاه ورزشی در حال انجام فعالیت هستند که بلافاصله و بدون هیچ تعللی هماهنگی لازم جهت پلمب و تعطیلی بعمل آمد.

زیاری اظهار داشت: باز هم تاکید می‌کنم مقوله سلامت جامعه شوخی بردار نیست و اگر هر شخصی و با هر عنوانی بخواهد سلامت مردم را تهدید کند قطعا مورد گذشت و چشم‌پوشی واقع نخواهد شد.

وی ضمن تشکر از عموم جامعه ورزش که همواره بعنوان الگوی اخلاقی در کنار مردم بوده‌اند افزود: همه باید در این برهه از زمان کمک کنیم تا کشور به ثبات و آرامش برسد و جامعه ورزش و جوانان شهرستان نیز از هیچ کوششی در این راه دریغ نخواهد نمود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان از عموم مردم خواست: علاوه بر اینکه خود مراقبتی و پرهیز از حضور در اجتماعات و شلوغی‌ها را در دستور کار قرار دهند، با توجه به الزام تعطیلی اماکن ورزشی جهت پیشگیری از شیوع و گسترش بیماری، هرگونه تخلفی مبنی بر فعالیت باشگاه‌های ورزشی را گزارش نمایند.

در هفته گذشته یک باشگاه متخلف تعطیل شده بود که با پلمب سه باشگاه دیگر، مجموعا چهار باشگاه ورزشی شهرستان سمنان بعلت فعالیت غیرقانونی پلمب شدند.

در شهرستان سمنان ۱۱۲ باشگاه، در رشته‌های مختلف ورزشی فعال هستند.

48

کد خبر 1364806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =