کنترل جایگاه های سوخت قزوین برای مقابله با ویروس کرونا

علی فرخزاد تاکید کرد: کنترل مضاعف و نظارت مستمر به لحاظ رعایت اصول بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا برجایگاه های انتقال سوخت در استان انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرگزاری خبرآنلاین ازقزوین؛ علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین در همایش معاونان عمرانی کشور که به صورت ویدیو کنفرانس و باهدف ارائه گزارش اقدامات انجام شده در استانها در مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار شد، تاکید کرد: در استان قزوین تعامل خوبی بین دستگاه های اجرایی وجود شده و اقدامات مثمرثمری در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام شده است. 
وی با بیان اینکه جایگاه های سوخت، فروشگاه های بزرگ از اماکن پرخطر انتقال ویروس هستند، گفت: کنترل مضاعف و نظارت مستمر به لحاظ رعایت اصول بهداشتی بر جایگاه های انتقال سوخت در استان انجام می شود، ساعات کار فروشگاه ها نیز کاهش یافته و به بازه زمانی ۸صبح تا ۱۸ بعداز ظهر محدود شده است. 
فرخزاد گفت: نقاهتگاهی برای بیماران در نظر گرفته شده و تجهیز شده است تا بیماران پس از بهبودی در آنجا دوره نقاهت را طی کنند، همچنین خانه معلم و مهمانسراهای کلیه دستگاه های اجرایی در صورت اعلام دانشگاه علوم پزشکی برای پرسنل و کادر درمانی درنظر گرفته شده که پس از پایان کار جهت عدم انتقال ویروس به خانواده هایشان در آنجا اقامت کنند.

48

کد خبر 1366102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =