لغو مرخصی مدیران تا پانزدهم فروردین پابرجاست

۲۸ شاخص در کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مقابله با کرونا را تعیین کردیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ‍سعدالدین ؛ مدیر کل دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری و عضو کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان گفت از پزشکان ، پرستاران و کادر درمان استان ، بعنوان پرچمداران خط مقدم مبارزه با کرونا تشکر می کنم و از زحماتشان قدردانی می نمایم. 

در کمیته بازرسی و ارزیابی ستاد مقابله با کرونا در استان سمنان ، از ابتدا ۲۸ شاخص را تعیین نموده و به ادارات کل استان ارسال نمودیم. 

 هدف این کمیته ، مچ گیری نیست ، بلکه ابلاغ شاخص ها و فرهنگ سازی در اهمیت مبارزه با کرونا ، بعنوان رسالت و اولویت کاری ما می باشد.‌

نتایج حاصل از ۵۳ بازرسی انجام شده از ادارات کل استان نشان می دهد که خوشبختانه اقدامات خوبی در سطح استان سمنان در راستای مقابله با این ویروس شکل گرفته است.

بی تردید مدیران نقش بسیار مهمی در  پیشگیری از ابتلای جامعه ی هدف( کارمندی) به کرونا دارند

حفاظت و سلامت کارکنان برای ما بسیار مهم است و این مقوله طی بخشنامه هایی به مدیران دستگاههای اجرایی ابلاغ شد

مدیران با شناسایی افراد مستعد بیماری و با توانمندی ضعیف جسمی و واگذاری امور بصورت دور کاری به این افراد ، از گسترش بیماری و ابتلای کارمندان به کرونا جلوگیری نمایند.

بر اساس دستور استاندار سمنان ، لغو مرخصی مدیران تا ۱۵ فروردین پابرجاست و هیچ مدیری حق استفاده مرخصی در این ایام را ندارد

برخی ادارات بصورت خود اختیاری خدمات را در بیرون از محوطه ی ساختمان اداری و یا در مقابل درب ورودی اداره ارایه می کردند که تذکر لازم ارائه و بر رعایت توصیه های بهداشتی و انجام امور مراجعین توصیه شد.

 تجمعات میدانی خوشبختانه در سطح استان بسیار کم و محدود است . 

پخش برخی تبلیغات تلویزیونی از شبکه های ملی و سراسری سیمای جمهوری اسلامی،  نیاز به تذکر جدی و تغییر رویکرد یا توقف پخش دارد.‌

برای پیشگیری از کرونا فرآیند و چرخه های خاص تعریف شده است‌ که در صورت ایجاد مشکل در هر کدام از آنها ، رویکرد دیگر نیز دچار اخلال خواهد شد ، لذا می طلبد تا همه ی افراد و گروهها بصورت منسجم و هماهنگ در جهت تحقق اهداف گام بردارند.

هر یک از شهرستانهای استان ،  موظف به تشکیل کمیته های متناظر بازرسی و ارزیابی می باشند.‌

۴۶

کد خبر 1366516

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =