فراخوان جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی در چهارمحال و بختیاری اعلام شد

ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان دوازدهمین جشنواره ملی شعر کودک و نوجوان رضوی در این استان خبر داد و گفت: این جشنواره در ۲ بخش شعر کلاسیک و محاوره برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  ابراهیم شریفی افزود: توجه به شعر کودک و نوجوان و ایجاد جایگاه مناسب این رده سنی بین هنرمندان فعال در حوزه ادبیات، تولید و انتشار آثار فاخر ادبی با موضوع فرهنگ منور رضوی، گرامیداشت پدیدآوردندگان و معرفت افزایی از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی ادامه داد: پرداختن به ابعاد مختلف زندگی و تبیین سیره منور و شخصیت والای امام رضا(ع) با رویکرد شعر و بهره‌گیری از احادیث این امام بزرگوار در حوزه ادبیات با محوریت شهر کودک و نوجوان محورهای این جشنواره به شمار می‌رود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه جشنواره به صورت مسابقه و رقابتی برگزار می‌شود، اظهار داشت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۰ خرداد سال ۱۳۹۹ است.
شریفی با بیان اینکه آثار رسیده به دبیرخانه تا ۳۰ خرداد داوری می‎شود، افزود: اختتامیه جشنواره در تیرماه ۱۳۹۹ همزمان با هفته کرامت برگزار می‌شود.

۴۶

کد خبر 1366890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =