۰ نفر
۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
زیست شبانه با «رادیو ترانزیست»

ویژه برنامه نوروزی شبکه افق با عنوان «رادیو ترانزیست» هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه افق می‌رود. این برنامه یک رادیو پادکست تصویری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۹۹، ویژه برنامه «رادیو ترانزیست» در ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در شبکه افق تولید شده است.

رادیو به دلیل نوع زیست متفاوت و مدل ارتباطی که میان مجری و مخاطب وجود دارد، همواره به عنوان یک رسانه گرم شناخته می‌شود و مهمترین وجه تمایز آن با تلویزیون همین تفاوت الگوی رفتاری است.

گوینده در رادیو، برنامه‌اش را با حس و احوالات شخصی اجرا می‌کند و در قید و بند دوربین و شرایط حاکم بر فضای بصری استودیو نیست به همین علت است که نوع ارتباط او با مخاطب نیز تفاوت‌هایی با دیگر ساختارها دارد.

دیدن تصویر رادیو، برای مخاطب همواره جذاب بوده است به همین دلیل و در برخی شبکه های رادیویی دنیا، این قاعده وجود دارد که مخاطبان می‌توانند از طریق یک شبکه تلویزیونی یا بر بستر اینترنت، فضای داخل استودیو رادیو را تماشا کنند.

این ایده، دستمایه تولید برنامه‌ای با عنوان «رادیو ترانزیست» شده است؛ یک رادیو پادکست تصویری که قرار بر تجربه یک زیست رادیویی دارد.

این برنامه شاد و سرگرم‌کننده با حضور چهره‌های رادیویی، هنری و ورزشی و همراه با آیتم‌های گوناگون روی آنتن می‌رود.

اسماعیل باستانی اجرا و اسماعیل تک، تهیه‌کنندگی «رادیو ترانزیست» را بر عهده دارند.

«رادیو ترانزیست» تجربه یک زیست رادیویی است که هر شب ساعت ۲۲ و تکرار آن ساعت ۱۰ روز بعد روی آنتن شبکه افق می‌رود.

۵۷۲۴۵
کد خبر 1367502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =