مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس به آموزشی فرستاده شد!/عکس

ورزش سه نوشت: در روزهای تعطیلی لیگ سرمربی گل گهر برای بازیکنانش تمرینات اختصاصی در نظر گرفته و خودش تمرینات مهاجم خارجی تیمش را زیر نظر دارد.

مجید جلالی برای اینکه تیمش از شرایط خوب در روزهای تعطیلی دور نشود بازیکنانش را به گروه های مختلفی تقسیم کرده و هر گروه را به یک نفر از مربیان اعضای کادرفنی سپرده است تا تمرینات آن ها را از راه دور یا نزدیک زیرنظر داشته باشند.
جلالی اما علاوه بر طراحی تمرینات و زیرنظر گرفتن کار کلیه شاگردانش ،  خودش با یک بازیکن تمرین می کند و آن گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم گل گهر است که در نیم فصل به این تیم پیوست.
منشا از زمان پیوستن به گل گهر بعد از دو نیم فصل نه چندان خوب دوباره به روزهای اوجش نزدیک و تبدیل به بازیکنی موثر در ترکیب این تیم شده به طوری که نام او در میان بهترین خریدهای نقل و انتقالات زمستانی دیده می شود.


جلالی امروز تمرین اختصاصی مهاجم نیجریه ای تیمش را شخصا زیر نظر گرفت تا بتواند او را به روزهای آمادگی در لیگ شانزدهم در پیکان نزدیک کند. منشا در اولین فصل حضورش در فوتبال ایران توسط مجید جلالی به پیکان آمد و با زدن 15 گل بهترین فصلش را در سال های اخیر رقم زد. او در پرسپولیس هم روزهای خوبی داشت اما هیچوقت به اندازه پیکان زهردار و گلزن نبود.


او یک نیم فصل در استقلال و یک نیم فصل در عجمان نتوانست روزهای موفق در پیکان و پرسپولیس تکرار کند اما با حضور در گل گهر دوباره توانست توجه را به خود جلب کند. جلالی که خودش به نوعی کاشف منشا در فوتبال ایران به حساب می آید برای این بازیکن تمرینات اختصاصی و جدی را در نظر گرفته است تا با شروع بازی ها بتواند روند موفقیت های گل گهر را حفظ کند.

255 41

کد خبر 1367905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =