اگر سعادتمند مدیرعامل شود؛ 15 میلیارد تومان به استقلال می‌رسد!

ایلنا نوشت: در حالیکه انتخاب مدیرعامل استقلال هنوز صورت نگرفته است یک اسپانسر عجیب آماده امضای قرارداد با این باشگاه است.

استعفای علی فتح الله زاده منجر شد تا کمتر از یک ماه از بازگشت او به این باشگاه دوباره استقلال بدون مدیرعامل شود و سال 98 را با همینطور به پایان برساند. بعد از استعفای فتح الله زاده از سوی وزارت ورزش و جوانان احمد سعادتمند و حجت نظری به عنوان اعضای جدید هیات مدیره انتخاب شدند و قرار است دو عضو دیگر هم معرفی شوند که پس از موافقت با استعفای کامران منزوی در کنار اسماعیل خلیل زاده هیات مدیره این باشگاه با 5 نفر در سال جدید کارش را آغاز کند.

با این وجود اما هنوز مدیرعامل جدید استقلال معرفی نشده است و همانطور که پس از استعفای امیرحسین فتحی از این سمت اسماعیل خلیل زاده تمامی امور را برعهده داشت اکنون هم او نفر اول این باشگاه در مسائل مدیریتی شناخته می‌شود.

شنیده می‌شد در بازگشت سعادتمند به باشگاه استقلال او قرار است به عنوان مدیرعامل منصوب شود و عبدالرضا موسوی به عنوان عضو هیات مدیره به فعالیتش دوباره ادامه بدهد اما با گذشت دو روز از سال جدید هم مشخص نیست که چه شخصی قرار است این پست خطیر را در روزهایی که این باشگاه با بدهی‌های هنگفتی رو به رو است، بپذیرد.

در همین راستا که باشگاه استقلال باید طی چند روز آینده حدود 30 میلیاردتومان از بدهی‌هایش را بپردازد و پرونده‌ شکایت گادوین منشا و جپارف به فیفا اگر در زمان مقرر تعیین تکلیف نشود آنها را با محرومیت رو به رو می‌کند، یک اسپانسر برای این باشگاه پیدا شده که البته شرط عجیبی برای آغاز همکاری با باشگاه بزرگ پایتخت مطرح کرده است.

این اسپانسر که با مدیران باشگاه استقلال ارتباط برقرار کرده است به آنها اعلام کرده تصمیم دارد با این باشگاه همکاری کند و در ادامه فصل حامی مالی این باشگاه باشد اما به شرطی که احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه منصوب شود! مدیران باشگاه که از این اظهارنظر متعجب شده‌اند پاسخی به او نداده‌اند و باید دید سعادتمند به عنوان مدیرعامل انتخاب خواهد شد تا یک منبع مالی خوب به این باشگاه برسد یا خیر.

255 41

کد خبر 1367637

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =