اجتناب مدیران از دیدارهای نوروزی

حبیبی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از دیدارهای نوروزی در سطح ادارات جدا خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: با توجه به توصیه پزشکان و مسوولان مقابله با ویروس کرونا، مدیران اداری و اجرایی استان باید به طور جدی از دید و بازدیدهای نوروزی در این ایام خودداری کرده و از هرگونه برنامه‌ ریزی در این زمینه اجتناب نمایند.
وی با اشاره به آخرین مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان، گفت: در این راستا مصوب شد تا کارکنان تمامی دستگاه‌های اجرایی استان با تدبیر مدیران آنها به صورت چرخشی به کار گرفته شده و روزانه ۵۰ درصد نیروها در محل کار حضور یابند.
حبیبی با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی در سطح استان، اضافه کرد: هم اکنون ۳۱واحد در امر تولید مواد ضدعفونی، ژل، شوینده‌ها، ماسک و دستکش در استان فعالیت داشته و طی یک ماه اخیر ۸۳۷ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی کننده را تولید کرده اند.
معاون استاندار خاطر نشان ساخت: همچنین ۴۸۷هزار عدد ماسک و ۲۲میلیون دستکش پزشکی و معمولی در استان تولید شده و با اولویت مراکز درمانی و بهداشتی و همچنین مراکز تجهیزات پزشکی و داروخانه‌ها توزیع می‌شود.

46

کد خبر 1368811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =