طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا در استان کرمانشاه تمدید شد

استاندار کرمانشاه با اشاره به ضرورت همکاری مردم در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا تا ۲۰ فروردین در استان کرمانشاه تمدید شد.

به گزارش خبرآنلاین از  کرمانشاه ؛ هوشنگ بازوند در جلسه ستاد ملی کرونا از تمدید طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا ٢� فروردین خبرداد و اظهار داشت: تمامی دستورالعمل‌های طرح تا ٢� فروردین با همان جدیت و قاطعیت اجرا می‌شود و تحقق این مهم نیازمند همکاری اقشار مختلف مردم است.

وی عنوان کرد: بر اساس این طرح مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان زمان طرح تعطیل است و ادارات دولتی حداکثر با یک سوم نیروهای اداری و به صورت شیفت‌بندی فعالیت خواهند کرد. 

بازوند گفت: اصناف و مشاغل مشمول مقررات این طرح در قالب گروه‌بندی سه گانه که باید کاملاً فعال و تعطیل یا تحت شرایط خاصی فعالیت کنند نیز تا ٢� فروردین همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: طرح روزهای ١٢ و ١٣ فروردین در صدا و سیما و توسط معاون عمرانی و فرمانده نیروی انتظامی تشریح شده و امکان تردد و اسکان در این روزها میسر نیست و تیم‌های بازرسی محیط زیست، نیروی انتظامی، راهداری و منابع طبیعیی اجازه تردد و توقف را نخواهند داد، پس توصیه می‌کنم ١٣ بدر در خانه بمانند.

وی افزود: با توجه به تعطیلی پارک‌ها، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری از مردم تقاضا داریم با توجه به اعلام ممنوعیت حضور و استقرار حتی در اماکن طبیعی در روز ١٣ فروردین در خانه بمانند و با بیرون رفتن کرونا را با زندگی خودشان گره نزنند.  

48

کد خبر 1371236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =