پزشک همراه پوتین در بازدید از بیمارستان کرونا گرفت

ایرنا نوشت: رئیس بیمارستان شماره ۴۰ مسکو که این روزها به پذیرش بیماران کرونایی اختصاص یافته است در حالی به ویروس کرونا مبتلا شده است که چند روز پیش ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را در بازدید از بیمارستان همراهی می‌کرد.

«دنیس پروتسنکو» رئیس بیمارستان شماره ۴۰ در ناحیه کومونارکا در جنوب غرب مسکو روز سه شنبه در فیس بوک نوشت: دوستان عزیز از نگرانی شما بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم، بله؛ تست کرونای من مثبت است اما حالم بد نیست.

رئیس بیمارستان شماره ۴۰ نوشت: من در دفتر کار خود در بیمارستان خودانزوایی گزیده‌ام و در این مکان همه شرایط برای کار از راه دور و مدیریت و رایزنی‌های ویدئویی فراهم است.

پروتسنکو خاطرنشان کرد که فشار کار در یک ماه اخیر بر مصونیت بدن وی تاثیر منفی گذاشته است. 

رئیس جمهوری روسیه روز پنجم فروردین ماه با حضور در بیمارستانی در منطقه کامونارکا در جنوب غرب مسکو از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در خصوص بیماران مشکوک به داشتن ویروس کرونا قرار گرفت.

در گفت وگوهایی که بین پوتین و پروتسنکو رئیس بیمارستان در فیلم قابل شنیدن است، پوتین خطاب به وی می گوید که همه چیز به نظر خوب است و افرادی که در اینجا کار می‌کنند به مانند نیروهای ارتشی می‌دانند که در حال انجام چه کاری هستند و به عبارت دیگر مثل ساعت کار می‌کنند. 

براساس آخرین گزارش ستاد هشداردهی و مقابله با سرایت کرونا در روسیه که امروز منتشر شد، تا این لحظه دو هزار و 337 تن در این کشور به کرونا مبتلا شده و ۱۲۱ نفر بهبود یافته اند.

تا امروز ۱۷  نفر در روسیه به دلیل ابتلا به کرونا جانباخته اند.
 

310311

کد خبر 1371276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =