رئیس پلیس نهاوند: ۶۳ واحد صنفی متخلف در نهاوند پلمب شد

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: ۶۳ واحد صنفی که دستور ستاد پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا را نادیده گرفته و اقدام به بازگشایی مغازه های خود کرده بودند، پلمب شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از نهاوند ؛ سرهنگ احمد ساکی در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام اینکه پیرو اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا، ۶۳ واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمب شدند، خاطرنشان کرد: در طی چند روز گذشته، برابر مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع این ویروس خطرناک، همچنین قطع زنجیره انتقال، کلیه اصناف و بازار در سطح شهرستان به غیر از صنوف خدماتی موظف به تعطیلی هستند.

وی افزود: به محض اطلاع از بازگشایی تعدادی از اصناف، بلافاصله گشت ویژه بازرسی و کنترل اصناف متخلف از این مصوبه با همراهی مامورین پلیس اداره اماکن، ضمن تشکیل پرونده اقدام به پلمب ۶۳ واحد صنفی شد.

رئیس پلیس نهاوند با اعلام اینکه بصورت مستمر بازرسی‌های لازم از اصناف صورت می گیرد، تصریح کرد: فعالیت اصنافی که پیرو دستورالعمل های صادره باید تعطیل باشند، قطعا تهدیدی برای سلامت عمومی جامعه و زمینه ساز شیوع بیشتر این ویروس در سطح شهرستان خواهد شد.

سرهنگ ساکی با بیان اینکه هدف اصلی مسوولین و دغدغه آنان جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع سریع زنجیره انتقال این ویروس است، تاکید کرد: از تمامی شهروندان فهیم نهاوندی درخواست می شود تا جهت حفظ سلامت جامعه و خانواده هایشان به کلیه توصیه‌های بهداشتی توجه کرده و در این مسیر همکاری لازم را با پلیس و دیگر دستگاه‌های اجرایی داشته باشند.

46

کد خبر 1371698

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =