بیماران کرونایی قم در جنوب تهران بستری می‌شوند؟

تسنیم نوشت: مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب درباره اخبار ناصحیح استقرار بیماران از قم در نمایشگاه شهر آفتاب گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد، از طرف دیگر ما تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت کرونا هستیم و مخالفتی با استقرار بیماران از سراسر کشور نداریم.

محمدرئوف قادری از آمادگی کامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا خبر داد و اظهار کرد: از همان ابتدای تشکیل ستاد ملی مدیریت کرونا، اعلام شد که شهرداری و نمایشگاه شهر آفتاب متعلق به مردم است و با همه امکانات در خدمت شهروندان خواهیم بود.

وی گفت:با توجه به امکانات شهرآفتاب، پیش از نوروز از سوی شهردار تهران و مدیران شهری به ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام شد که این مجموعه نمایشگاهی آماده است تا همه امکانات خود را چه برای نقاهتگاه و چه بیمارستان صحرایی در اختیار وزارت بهداشت و درمان قرار دهد که البته با این پیشنهاد موافقت شد که در صورت نیاز اقدامات لازم انجام شود.

مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با بیان اینکه تعدادی از اعضای ستاد ملی مدیریت کرونا هم از نمایشگاه شهر آفتاب بازدید کردند و در صورت نیاز از این مجموعه استفاده خواهد شد، گفت: خوشبختانه روند کاهشی و کنترل ویروس کرونا در کشور سبب شده تا به امروز نیازی به استفاده از امکانات شهر آفتاب نباشد؛ با این حال، کماکان آماده و با ارگان‌های مرتبط با این موضوع در ارتباط هستیم تا به محض اعلام نیاز، همه شرایط را برای ایجاد یک نقاهتگاه و بیمارستان صحرایی فراهم کنیم.

قادری همچنین در واکنش به برخی اخبار تأیید نشده درباره استقرار بیماران از قم در نمایشگاه شهر آفتاب هم توضیح داد: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد؛ از طرف دیگر ما تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت کرونا هستیم و مخالفتی با استقرار بیماران از سراسر کشور نداریم اما تا به امروز صحبتی درباره بستری بیماران قم یا شهرستان‌های دیگر در نمایشگاه شهر آفتاب نشده است.

ور در پایان گفت: خوشبختانه در استان قم امکانات و تجهیزات کافی وجود دارد اما امکانات شهر آفتاب در هر صورت و در هر شرایطی متعلق به همه مردم ایران است و آمادگی کامل برای ارایه این امکانات به بیماران مبتلا به کرونا هستیم.


۴۷۲۳۱

کد خبر 1373497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =