تشکیل ۵۵پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی

تعزیرات حکومتی استان قزوین، برای اصنافی که به اجرای مصوبات ملی ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا توجه نکرده بودند، ۵۵ پرونده تخلف تشکیل داد.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هوشنگ محمدی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: از دهم اسفندماه سال گذشته همزمان با شیوع کرونا در استان تا پانزدهم فروردین ماه جاری ۱۱۸مورد گشت مشترک شامل چهار هزار و ۲۰۰مورد بازرسی از اصناف در رابطه با اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و شناسایی تخلفاتی چون احتکار و گران فروشی اقلام بهداشتی انجام شده‌است.
 او افزود: در این مدت ۱۲واحد صنفی با تخلفات یادشده و بی‌توجه به اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله و پیشگیری از کرونا تعطیل شدند.
 محمدی خاطرنشان کرد: تشکیل ۵۵پرونده با توجه به فعالیت ۳۸هزار واحد صنفی در قزوین، رقم ناچیزی است و باید در این خصوص از همکاری خوب اصناف قدردانی کرد.
 مدیرکل تعزیرات حکومتی با بیان اینکه اصناف کم خطر بر اساس مصوبه و تصمیم ستاد ملی مقابله و پیشگیری از کرونا از ۲۳فروردین ماه، فعالیت خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر می‌گیرند، ادامه داد: اصناف پرخطر کماکان تا پایان فروردین ماه تعطیل هستند.
این مسئول یادآور شد: گشت‌های تعزیرات حکومتی استان قزوین در قالب ۶ تیم، صبح‌ها و ۶ تیم، عصرها از اصناف بازرسی و با تخلفات احتمالی برخورد می‌کنند.

48

کد خبر 1375537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =