۶ نفر
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کهریزک نقطه قرمز شیوع کرونا در تهران

عضو شورای شهر تهران نسبت به دفن بیماران مبتلا به کرونا در آرامستان‌های قدیمی شهر ری هشدار داد و گفت: این موضوع سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسن خلیل‌آبادی عضو شورای شهر تهران در دویست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران درباره وضعیت شهر ری اظهار داشت: در مورد موضوع پسماند و بهشت زهرا صحبت‌های زیادی انجام گرفته ولی باید توجه داشت که علیرغم اینکه هر دوی این سازمان در محدوده کهریزک هستند ولی منطقه ری و کهریزک مورد توجه نبوده است.

وی افزود: کهریزک نقطه قرمز شیوع کرونا و بیشتر کارکنان مرکز دفن پسماند و بهشت زهرا در باقرشهر زندگی می‌کنند. بنابراین باید خدمات ویژه‌ای در این منطقه ارائه دهیم.

این عضو شورای شهر تهران اعلام کرد: متاسفانه برخی از متوفیان کرونا در آرامستان‌های قدیمی شهر ری دفن شده‌اند که از آقای خال رئیس سازمان بهشت زهرا درخواست دارم که دستور دهند دفن فوتی‌های ناشی از کرونا در آرامستان‌های قدیمی نباشد و این اقدام حتما در بهشت زهرا صورت گیرد. چرا که آرامستان‌های قدیمی در وسط شهر ری قرار دارد و خانه‌های مردم آنجاست.

خلیل‌آبادی خاطرنشان کرد:دو مورد دفن مبتلا به کرونا در حرم حضرت عبدالعظیم گزارش شده که این اقدام درست نیست و بهداشت عمومی جامعه را با مشکل مواجه می‌کند.

وی گفت: در سه روز گذشته همچنین پیام‌هایی به دست من رسیده مبنی بر اینکه عیدی کارگران فضای سبز پرداخت نشده است. اگر این موضوع صحت داشته باشد واقعا جای تاسف دارد و باید اقدام لازم صورت گیرد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1375879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =