برانکو: کاهش دستمزدم عمانی‌ها را غافلگیرکرد

سرمربی تیم ملی عمان درباره کاهش داوطلبانه دستمزدش در ایام تعطیلات عنوان کرد: این اقدام من عمانی ها را غافلگیر کرد چون انتظارش را نداشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق پرسپولیس و کنونی تیم ملی عمان دو هفته پیش به صورت داوطلبانه از فدراسیون این کشور خواست دستمزدش را در ایام کرونا کاهش دهند.

برانکو امروز در مصاحبه با سایت «وکرنیجی» کرواسی گفت: عمانی ها از این اقدام من غافلگیر شدند و از من به خاطر این کار تشکر کردند. اما این اقدام من طبیعی بود چون بعد از تعطیلی تمرینات کاری جز تجزیه و تحلیل برنامه ها در خانه نداشتم. به همین خاطر پیشنهاد دادم تا دستمزد را در ماه های می و آپریل(اردیبهشت و خرداد) به ۴۰ درصد کاهش دهم.

وی در ادامه درباره وضعیت فوتبال عمان، تصریح کرد: عمان در مقایسه با تیم های ایران، امارات و عربستان در آسیا افتخارات کمتری دارد اما تیمی دارد که می تواند با تمام تیم ها رقابت کند. لیگ فوتبال عمان ضعیف تر است اما هر تیمی چند بازیکن خوب در ترکیب دارد که می تواند به تیم ملی عمان کمک کنند.

سرمربی سابق تیم ملی ایران درباره صعود به جام جهانی ۲۰۲۲با عمان عنوان کرد: ما در مرحله انتخابی جام جهانی مقابل قطر، بنگلادش و افغانستان بازی داریم. در صورت عبور از این مرحله به گروهی جدیدی وارد می شویم. رفتن به جام جهانی به همراه عمان ضروری نیست ولی یکی از اهداف بزرگم است. در ایران کار کردم و عمانی ها من را می شناسند. البته من برای بردن عمان به جام جهانی زیرفشار نیستم فقط یک خواسته بزرگ برای من است.

256 251

کد خبر 1375893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =