۰ نفر
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
بیوگرافی مسعود جهانی

مسعود جهانی تنظیم کننده نام آشنای ایرانی متولد 10 خرداد سال 1366 بوده و اصالتا تبریزی است.

 وی آموزش موسیقی را در سن 14 آغاز کرد و تاکنون در همین زمینه به موفقیت زیادی دست یافته است و اکنون به یکی از معروف ترین آهنگسازهای ایرانی بدل یافته و نامش را بی شک در بسیاری ازموزیک ها و آهنگ جدید پاپ ایرانی شنیده اید.

تحصیلات مسعود جهانی در زمینه داروسازی بوده که به علت مشغله کاری زیاد در زمینه تنظیم و تولید موسیقی از ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته داروسازی دانشگاه اصفهان انصراف داد.

این تنظیم کننده بزرگ که خالق سبک تلفیقی پاپ و سنتی است خود به شخصه عاشق موسیقی سنتی بوده و یکی از خواننده های مورد علاقه اش علی زندوکیلی است.

اولین کار مسعود جهانی که مورد توجه قرار گرفت آهنگ عاشقی یعنی همین با صدای رضا شیری بود. مسعود جهانی ازدواج کرده و متاهل است.

قیمت تنظیم آهنگ مسعود جهانی

با توجه به داغ شدن هنر خوانندگی و همچنین ثروتمند شدن خوانندگان در مدت زمان کم این هنر بسیاری از جوانان را تشویق کرده که به خوانندگی روی آروند و در مدت زمان کمی آینده خود را بسازند .

اما جوانان غافل از اینکه تنظیم یک قطعه و ترک با هزینه های زیادی روبروست احساس میکنند که خوانندگی در وجودشان نهفته بوده و میتواننده به راحتی خواننده شوند.

اما آن چیز که در معروفیت و مشهور شدن یک خواننده تازه کار می تواند کمک کننده باشد یک شعر خوب و تنظیم خوب یک ترک یا قطعه موسیقی است که خود شخص تنظیم کننده با توجه به سابقه درخشان و موفق بودن در کار و حرفه میتواند اساسی ترین نقش را ایفا کند.

یکی از این تنظیم کننده های معروف مسعود جهانی نام دارد که مطمئنا طی این سالیان نام او را در موزیک های هیت و پرطرفدار شنیده اید.

مسعود جهانی در معروف و مشهور شدن بسیاری از خوانندگان نظیر هوروش بند، مهراد جم، رضا بهرام، میثم ابراهیمی، مسیح و آرش ای پی و ... نقش بسزایی را ایفا کرد.

به گزارش سایت معتبر موسیقی تابان موزیک ، میتوان به جرات گفت اکثر بازدید های موزیک از طرف خوانندگانی میباشد که تنظیم قطعه آنها توسط مسعود جهانی انجام شده است .

به گفته خود مسعود جهانی چون صفر تا صد کارهای یک خواننده را خودش انجام میدهد بنابراین تنظیم کننده گرانی است .

وی میگوید خوانندگانی که استعداد داشته باشند را کمک میکنم تا رشد کنند و بعد از رشد با آنها درصدی کار میکنم .

چندی پیش شایعه شده بود که مسعود جهانی برای تنظیم برخی آهنگ ها هزینه های سنگینی را مطالبه میکند و این هزینه ها به 100 میلیون تومان هم رسیده است اما خود مسعود جهانی این شایعه را تایید کرد و علت دستمزد بالای خود را با کیفیت بودن کار و تنظیم خود معرفی کرد.

مسعود جهانی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام گفت : کیفیت کارم قیمت و دستمزدم رو مشخص میکند .

نام مسعود جهانی شاید کمک بسزایی در رشد و موفقیت یک خواننده داشته باشد اما هر چیزی یک تاوانی دارد و برای رشد کردن و معروفیت باید پول خوبی هزینه شود تا بتوانی پول خوبی کسب کنی .

به گفته استیو جابز باید پول خرج کنی تا بتوانی پول کسب کنی .

نکته جالب توجه این است ریمیکس آهنگ هایی که تنظیم کننده اش مسعود جهانی بوده نیز با بازدید و استقبال خوب کاربران دائمی و موزیک پسند برخوردار میشود.

راهای ارتباط با مسعود جهانی

Masoud Jahani

تلفن سفارش کار : ۰۹۱۲۱۴۷۱۲۱۰

IG Support : @Alirezaa.Mansouri

t.me/jahanitunes

2121

کد خبر 1378156