فعالیت های خواهران طلبه گله دار استان فارس در مبارزه با کرونا ادامه دارد

مدیر مدرسه فاطمه الزهرا (س) گله دار؛ بیان کرد: فعالیت‌های جهادی طلاب، اساتید و کارکنان این مدرسه در فضای مجازی و گروه‌های مختلف در زمینه ارائه راه‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ادامه دارد.

به گزارش خبرآنلاین از فارس: ​​​​مدیر مدرسه فاطمه الزهرا (س) گله دار؛ بیان کرد: فعالیت‌های جهادی طلاب، اساتید و کارکنان این مدرسه در فضای مجازی و گروه‌های مختلف در زمینه ارائه راه‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ادامه دارد.

 معصومه محمودی : فعالیت‌های منظم طلاب، اساتید و کارکنان درفضای مجازی و گروه‌های مختلف در زمینه ارائه راه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونا بخشی از اقداماتی است که اساتید و طلاب مدرسه علمیه خواهران گله‌ دار به آن مشغول هستند.
وی با بیان اینکه برخی از طلاب در منزل و با داشتن وسایل اولیه اقدام به تهیه ماسک کردند، افزود: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی، برپایی کارگاه‌های دوخت ماسک و دستکش، همکاری و فعالیت دانش آموختگان با کارکنان بهداشتی و درمانی وغیره از اقدام‌های اساتید و کارکنان، طلاب،و دانش آموختگان است.

محمودی با بیان این که  بیش از ۲۷ نفر از خواهران طلبه مدرسه علمیه گله دار در طرح ساخت دستکش و ماسک یکبار مصرف بهداشتی در شهر و روستاهای خود به صورت گروهی و خودش فعالیت می‌کنند؛ گفت: کارگاه تولید دستکش و ماسک یکبار مصرف بهداشتی توسط اساتید و کارکنان مدرسه علمیه فاطمه‌الزهرا (س) گله‌ دار راه اندازی شده که روزانه ۱۴۰۰ دستکش و ۴۰۰عدد  ماسک یکبار مصرف تولید تا نقش ناچیز خود در یاری رساندن به مردم و خادمین سلامت ایفا کند.
وی بیان کرد: دستکش‌های تولید شده به صورت رایگان و با الویت مردم بخش گله‌دار و روستاهای اطراف توزیع خواهد شد.

 محمودی در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای عموم هموطنان خاطرنشان کرد: اساتید، کارکنان و طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهر(س) گله دار با یاری خداوند تا شکست کامل ویروس منحوس کرونا در میدان حضور خواهند داشت.

48

کد خبر 1378691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =