به گفته رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا، سارقان خانه عابدزاده از زندانیانی که به مرخصی رفته اند، نبودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سرهنگ احمد خسروی رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا گفت: چندی پیش در استان مازندران، خانه و مغازه احمدرضا عابد زاده بازیکن اسبق تیم ملی مورد سرقت قرار گرفت.

وی افزود: در یک عملیات پلیسی، دو سارق مغازه وی دستگیر شدند. همچنین مالخر وسایل سرقتی خانه اش دستگیر و تمام اموال او بازگشت داده شد.

سرهنگ خسروی با اشاره به برخی شایعات مبنی بر اینکه این سارقان، جزء زندانیانی هستند که به مرخصی رفته‌اند؛ گفت: این مسئله صحت ندارد و این سارقان جزء سارقانی که از زندان به مرخصی رفته‌اند؛ نیستند.

بنابر این گزارش؛ پیشتر نیز رییس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی جزء زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رییس قوه قضاییه نبودند، گفته بود: بر خلاف برخی اظهارنظرها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت‌ها نداشته است و اصولا بر اساس بخشنامه بخشنامه رییس قوه قضاییه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره امیز بوده است اصلا به مرخصی نیامده‌اند.

حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به اظهارات اخیر احمد رضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی درباره سرقت از منزل و مغازه ایشان در شهرستان عباس آباد توسط برخی از سارقان سابقه دار و انتقاد از قوه قضاییه به جهت اعطای مرخصی به این سارقان، اظهار داشت: با بررسی انجام گرفته سوابق سارقان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد، هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رییس قوه قضاییه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبوده اند.
 

۴۷۲۳۱

کد خبر 1378928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =