۰ نفر
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
ماجرای دعوای لفظی تاج و همسر ویلموتس چه بود؟

خبرورزشی نوشت: ایران و مارک ویلموتس از هم شکایت متقابل کرده‌اند و داستان به جاهای باریک کشیده شده است. مربی بلژیکی خواهان گرفتن غرامت ۶ میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال است.

 مهدی تاج هم می‌گوید نهایتاً سه ماه به مارک ویلموتس غرامت خواهند داد. پرونده به فیفا رفته و احتمالاً با توجه به تعطیلی فوتبال، کمیته تعیین وضعیت روند رسیدگی به این پرونده را تسریع می‌بخشد و به زودی رأی اولیه صادر خواهد شد.

در این بین، اما روایتی از آخرین جلسه مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و کاترین ویلموتس، همسر مربی سابق ایران به گوش‌مان رسیده که در نوع خود جالب است. کاترین ویلموتس یکی از بزرگترین وکلای بلژیک است و اصلاً او باعث شد همسرش بتواند به پارلمان این کشور راه پیدا کند و مدتی مقام سیاسی داشته باشد. کاترین یکی از قوی‌ترین وکلایی است که در پرونده‌های زیادی برنده بوده است. او در ماجرای انتقال همسرش به تیم ملی هم نقش کلیدی داشت و حتی می‌گویند در ابتدای مذاکره با ایران گفته بود اجازه نمی‌دهم همسرم به تهران بیاید. در نهایت با حضور پررنگ کاترین بود که قرارداد امضا شد. آخرین جلسه مهدی تاج برای بررسی این پرونده هم دقیقاً با همین فرد بود و با خبر شدیم در آن جلسه بحث به قدری بالا گرفت که باعث درگیری لفظی طرفین شد. کاترین ویلموتس در این جلسه تاج را تهدید کرد تمام ۶ میلیون یورو را از فدراسیون دریافت می‌کنند و فقط لازم است او و همکارانش بنشینند و منتظر بمانند. تاج هم در بازگشت به تهران در فدراسیون به نزدیکانش گفت: «کاترین ویلموتس حالش خوب نیست که چنین ادعایی کرده است.» یعنی برخلاف ادعای تاج که کلاً آسمان روابط او و ویلموتس با وجود جدایی کاملاً صاف است، اتفاقاً آن‌ها در دعوا هستند و این دعوا هم بسیار بالا گرفته است.

255 41

کد خبر 1383149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =