مربی استقلال: تضمین بدهند کرونا رفته، بازی می‌کنیم

مربی دروازه‌بان‌های استقلال می‌گوید اگر خدای نکرده بازیکنی کرونا بگیرد بقیه هم می‌گیرند و آن وقت دیگر نمی‌توان شرایط را کنترل کرد.

وزنامه خبر ورزشی نوشت: بهزاد غلامپور که در یکی دو ماه گذشته بیش از دیگر اعضای کادر فنی نسبت به شرایط بهداشتی در محل تمرینات تیم‌ها و رفت‌وآمد به استادیوم و هتل‌ها نگران بود، امروز هم معتقد است باید تا رفع کامل بیماری کرونا صبر کرد.

فکر می‌کنید بازی‌ها به زودی شروع شود؟
فکر نمی‌کنم!

اما در ترکیه تاریخ استارت مسابقات را اعلام کردند.
شاید آن‌جا از بین رفته ولی من دیروز هم که اخبار را می‌دیدم می‌گفت تعداد مبتلایان رو به افزایش گذاشته و متأسفانه فوتی‌ها هم همین وضعیت را داشتند. با این حساب قطعاً نمی‌توان حرفی زد.

در چه صورتی حاضر به ادامه رقابت‌ها هستید؟
ابتدا باید وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در این باره مجوزهای لازم را صادر کنند. ما که دکتر نیستیم! باید دید وضعیت به چه ترتیبی پیش می‌رود. حتماً اگر لیگ را بتوان با رعایت همه اصول بهداشتی برگزار کرد چراکه نه؟ البته باید تضمین بدهند.

چه تضمینی؟
اینکه مشکلی برای کسی به‌وجود نیاید. اگر خدای نکرده بازیکنی کرونا بگیرد بقیه هم می‌گیرند و آن وقت دیگر نمی‌توان شرایط را کنترل کرد. اگر چنین تضمینی هست ما آماده‌ایم ولی در غیر این صورت اصلاً امکان‌پذیر نیست.

با این وضعیت می‌توان لیگ را نیمه‌کاره رها کرد؟
چرا نمی‌شود؟ هر زمان کرونا رفت ادامه‌اش را برگزار می‌کنیم.

ولی برخی معتقدند باید قهرمان را معرفی کنند که در این‌صورت پرسپولیس مستحق آن است.
چه کسی گفته است؟ این اصلاً معنی و مفهومی ندارد که بدون رقابت تیمی را قهرمان کنند. این چند امتیاز که چیزی نیست. بارها در لیگ برتر و یا قبل از آن در لیگ آزادگان تیم‌هایی بودند که لیگ را خوب شروع کردند ولی در یک‌سوم پایانی مسابقات به قدری بد نتیجه گرفتند که حتی سهمیه آسیایی هم نگرفتند. پارس جنوبی جم یا همین استقلال در لیگ‌های قبلی بودند. سالی که استقلال با ۹ امتیاز اختلاف در صدر بود را به یاد داریم (لیگ یازدهم) ولی در هفته‌های پایانی جام را به سپاهان داد! قطعاً قانون نباید چنین اجازه‌ای را به تیمی بدهد که بدون مسابقه قهرمان شود.

اوضاع مالی این روزهای استقلال هم سوژه همه رسانه‌هاست؟
این مشکلات از اول در استقلال بوده و چیز تازه‌ای نیست. ضمن اینکه متأسفانه عده‌ای بی‌دلیل و شاید با نیت در این باره موضع‎گیری می‌کنند. قطعاً موضوعات خانوادگی درون خانواده حل می‌شود و هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند درون خانواده‌اش مشکل وجود ندارد. کادر مدیریتی جدید شبانه‌روز در تلاش است تا کارش را با بهترین شکل ممکن انجام دهد.

این مصاحبه را هم بخوانید: زلزله نمی‌شد الان استقلال ۱۰ امتیاز جلوتر از پرسپولیس بود!

43503

43503

کد خبر 1386088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =