۴ نفر
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
بازیگری که با وجود معافیت، سرباز شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: علی عامل هاشمی بازیگر نقش «سرباز» از چگونگی حضور در این سریال گفت.

علی عامل هاشمی درباره سریال «سرباز» گفت: هادی مقدم دوست به عنوان کارگردان برای انتخاب نقش شهاب بسیار حساس بود و بازیگران مختلفی را در ذهن داشت. قبل از من، آرش مجیدی برای نقش یحیی انتخاب شده بود و به قول آقای مقدم دوست، کاراکتر یحیی یک پهلوان فقیر است که کار خیر می‌کند، ولی فقیر است و چون قرار بود برای نقش مقابل یحیی بازیگری را انتخاب کنند که علاوه بر داشتن شخصیت خودجوش و اکتیو از لحاظ قامت همیشه یک نگاه بالا به پایینی از طرف یحیی به شهاب باشد، من برای این نقش انتخاب شدم.

وی درباره همکاری با آرش مجیدی افزود: آرش مجیدی یک بازیگر حرفه‌ای و بی نظیر است و در کنارش به عنوان نقش مقابل احساس خوب دارید که دائم همراه بازیگر است از این رو از همکاری با او لذت بردم.

عامل هاشمی درباره نظرات مخاطبان گفت: نظر مخاطبان خیلی متناقص است، اکثرا با سریال ارتباط برقرار کرده اند. به نظر من بعضی اوقات وقتی خیلی فحش می‌خوری، یعنی کارت را درست انجام داده ای. برخی از مخاطبان با نقش ارتباط خوبی گرفته و به من می‌گویند چقدر آدم ترسو و کم رویی هستی!

این بازیگر درباره معاف شدن خود در سربازی توضیح داد: من سربازی را با قانون سه برادر معاف شدم، البته در سریال «سرباز» ۲۱ ماه سربازی را تجربه کردم.

وی درباره پخش سریال در ماه رمضان بیان کرد: زمانی که سریال را بازی می‌کردیم، قرار نبود ماه رمضان پخش شود. ذائقه و فصل برای پخش سریال‌ها بسیار مهم است. من همیشه فکر می‌کردم این سریال در یک فصل سرد پخش شود تا با روایت فصل همخوانی داشته باشد. اما به دلیل ماجرای کرونا پخش سریال زودتر انجام شد.

عامل هاشمی درباره ادامه سریال «سرباز» اظهار کرد: به نظرم مخاطبان «سرباز» روز به روز بیشتر می‌شوند چراکه بازیگران بیشتری اضافه خواهند شد ما هنوز از پدرام شریفی، جواد خواجوی، نیما شعبان نژاد بازی ندیدیم. البته مردم به این ساختار موقعیتی در فیلمنامه عادت خواهند کرد و برای آنها جذاب خواهد شد که اکثر فیلمنامه موقعیت‌های جذاب دارد و در عرض فیلمنامه هم موقعیت جذاب وجود دارد و در طول فیلمنامه کم کم با سریال همراه می‌شوند.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1387322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
    9 9
    این سریال یکی از افتضاح ترین سریال های رسانه ملیه (فوق افتضاح). واقعاً متاسفم برای تلویزیون که اینجوری بودجه بیت المال رو حیف و میل می کنه. سریال فقط خانه به دوش ، متهم گریخت و میوه ممنوعه که هنوزم بعد از هزار بار نمایش واقعا جذاب و دیدنی هستن