۰ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸
تیم‌ها ۳ هفته تمرین و ۴۵ روز بازی می‌کنند

معاون کل وزارت بهداشت اعلام کرد احتمالا به زودی تمرینات تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ایرج حریرچی در گفت‌وگوی تلفنی با اخبار شبکه یک، درباره از سرگیری برخی ورزش‌های انفرادی در بعضی استان‌ها به دستور وزیر بهداشت و نامه وی به وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: امروز این نامه به وزارت ورزش ارسال شد. ما در مورد ۲۹ ورزش انفرادی مثل انواع رشته‌های دو و میدانی، تیراندازی، وزنه برداری و حتی رشته‌هایی مثل تنیس روی میز و تنیس خاکی، تصمیم‌گیری کردیم.

او ادامه داد: طی توافق با وزارت ورزش و جوانان و با توجه به دریافت مصوبه از ستاد ملی مبارزه با کرونا،، این ۲۹ رشته ورزشی در تمام شهرهای کشور قابل بازگشایی هستند.

معاون کل وزارت بهداشت در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال عنوان کرد: فقط بازی‌های لیگ برتر و لیگ یک فوتبال باقی مانده و در سایر رشته‌های ورزشی و لیگ‌ها، تعیین تکلیف شده است.

حریرچی یادآور شد: با تصمیم‌گیری اولیه که انجام گرفته و ان‌شاءالله در روز شنبه نهایی خواهد شد، در حضور آقای علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش و رئیس فدراسیون‌های ورزشی و کارشناسان وزارت بهداشت تصمیمات خوبی گرفتیم.

او عنوان کرد: امیدوار هستیم اگر در چند روز آینده این تصمیمات نهایی شود، از روزهای بعد به مدت سه هفته تیم‌ها تمرینات را پیگیری کنند و ۹ هفته‌ی باقی مانده لیگ برتر در ۴۵ روز انجام شود.

معاون کل وزارت بهداشت یادآور شد: با تصمیمات اتخاذ شده، نمایندگان آسیایی برای مسابقات لیگ قهرمانان و تیم ملی برای رقابت‌های انتخابی جام جهانی آماده می‌شوند.

255 43

کد خبر 1387923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =