مدیرعامل، پسرخاله‌ام نیست!

سرمربی جدید تیم والیبال سایپا در خصوص انتخابش به این سمت توضیح داده است.

مهری رنجبر: مصطفی کارخانه سرمربی  تیم والیبال سایپا ترجیح می دهد به حرفهای رقیبش اعتنا نکند.بعداز ادعای فرهاد نفرزاده که گفته مافیا باعث شده کارخانه سرمربی نارنجی پوشان شود. مربی باسابقه والیبال معتقد است رزومه اش تنها دلیل نشستن روی نیمکت سایپا برای فصل جدید لیگ برتر است و بس.

*چطور شما سر از باشگاه سایپا دراوردید؟
قسمت این جوری شد تا خدمت حبیب کاشانی باشم.  او از مدیران استثنایی کشور است که وصفشان را زیاد شنیده بودم  و حالا خوشحالم که امسال در خدمت سایپا هستم و برای اهداف باشگاه در والیبال قدم برمی دارم.

*اقای نفرزاده گلایه کرده و گفته شما با قرارداد با سایپا دل او را شکسته اید.
من روزمه ای دارم . هر باشگاهی بعداز صحبت با مربیان مختلف ،مربی تیمش را طبق همان رزومیه انتخاب می کند. نفرزاده  که مدعی است دکتر است ، من نه ، که جامعه والیبال  توقع دارد او  در لباس خودش باید کار کند.او به من توهین کرده اما من توهین نمی کنم .

*او معتقد است برای انتخاب شما پای مافیا وسط است؟
من جوابی برای حرف او ندارم . هرکسی اهل فن باشد می داند. اصلا نمی خواهم درباره این قضیه صحبت کنم. ما از یک دکتر انتظار دیگری داریم . باشگاه مدیرعامل دارد و حبیب کاشانی آدم بزرگی است. او مربی تیم والیبالش را  انتخاب کرده است. من ترجیح می دهم تنها سکوت کنم  و قضاوت با مردم باشد و اهل فن.آقای کاشانی پسر خاله من نبود مدیر عامل است و از روی رزومه مرا  انتخاب کرد.

*شما با قبول سرمربیگری تیم سایپا ریسک کار سختی دارید. آن هم سایپایی که تا به حال قهرمانی در لیگ والیبال نداشته.
قطعا مسئولیت سنگینی دارم و متعهد شده ام. مثل تیم های قبلی ام تلاش می کنیم تا افتخارآفرین شویم. من با استفاده از تجربه 40 ساله ام  با کمک بازیکنان و حمایت مسئولان باشگاه می خواهم بهترین نتیجه را در این فصل  لیگ برتر برای سایپا رقم بزنم.

*بهترین نتیجه یعنی قهرمانی؟
اگر فکر  قهرمانی نبودم ، من به سایپا نمی رفتم. به هر حال من سابقه 12-13 باز قهرمانی در لیگ برتر والیبال یاران را با تیم های دیگر دارم . هرچند به تنهایی نمی توانم موفق شوم و دستم را به طرف بازیکنان، مسئولان باشگاه دراز می کنم  تا کنار  بهره گیری از تجربیاتم نتیجه بگیرم. درکاربرای  کاشانی  اخلاق خیلی مهم است و به همین خاطر از من خواسته تا تیمی متحد و منسجم را درست کنم . من هم تیم را برای قهرمانی بسته ام. مابازیکنان خوبی داریم  که شایستگی قهرمانی را دارند تا دل هواداران و کارکنان سایپا را شاد کنند.

*رقبای سختی دارید؟
می دانم کار سختی برای قهرمانی دارم. به هر حال فولاد سپاهان اصفهان ، شهرداری ارومیه ، تیم سیرجان وشهرداری ارومیه حریفان ضعیفی نیستند. بقیه تیم ها هم خوب هستند اما هنوز اقدام نکرده اند. هرچند مهره های ارزشمندی دارند. خیلی از تیم ها با 5-6 ملی پوش قرارداد بسته اند  ، البته ما هم بازیکنان خوبی داریم.

*درست است که سید و امیر غفور هم با شما قرارداد بسته اند؟
سید و امیر غفور با ما صحبت کرده اند اما هنوز قرارداد نبسته اند. ولی به احتمال زیاد آنها هم این فصل لباس سایپا را می پوشند. 

*لیگ از شهریورماه شروع می شود، با شرایط کرونا از کی تمرین را شروع می کنید؟
قرار است لیگ از شهریورماه شروع شود و بنابراین ما مجبوریم 8 تا 10 هفته تمرین برای هفته اول داشته باشیم. فکر می کنم با این شرایط تمرین ا  از اول تیرماه شروع کنیم. با اینکه هنوز کشور درگیر کرونا است  اما به طور قطع برای مسابقات هم شرایطی پیش بینی می شود. شاید کرونا حالا ف حالا ها باشد ، نمی شود ورزش را تعطیل کرد. تلاش ما برای زمین نماندن ورزش است.

*دستیاران تان را انتخاب کرده اید؟
هنوز نه. اول باید ترکیب تیمم را ببندم بعد دستیارانم را انتخاب می کن. تا به حال 70 درصد ترکیب تیم را بسته ام و امیدوارم امروز کار را تمام کنم تا خیال خودم و بازیکنانم راحت شود.

254 251

کد خبر 1391122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =