ادعای جدید قدوس: برای قرارداد با تیم اسپانیایی تحت فشار بودم

فارس نوشت: ستاره ملی پوش تیم فوتبال آمیان، اظهاراتش در کمیسیون نظم و ترتیب فیفا را تکذیب و بیان کرد جهت امضای قرارداد با تیم اوئسکا اسپانیا تحت فشار قرارگرفت.

 سامان قدوس روز گذشته در جلسه دادگاه حکمیت ورزش جهان  صحبت های اولیه خود را نزد فدراسیون جهانی منکر شد.

وی گفت زمانی که برای امضای قرارداد داخلی با اوئسکا اسپانیا در سال 2018 اقدام کرد، از نظر روحی تحت فشار بوده است.

ستاره این روزهای تیم آمیان فرانسه، در تابستان سال 2018 پیش از خروج از تیم اوسترشوندس سوئد، ابتدا با تیم اوئسکا قرارداد داخلی امضا کرد.

قرار بود این انتقال در ازای 3 میلیون یورو صورت گیرد.در آن هنگام همه تصور می کردند وی لژیونر ایران در اسپانیا خواهد بود.اما ناگهان سر از تیم آمیان درآورد. همین اتفاق باشگاه اسپانیایی را وادار به شکایت کرد.

در پی این شکایت وی 4 ماه محروم شد و ملزم به پرداخت جریمه نقدی 4 میلیون یورویی نیز شد.همچنین فیفا باشگاه سوئدی را از فعالیت در 2 پنجره نقل وانتقالاتی محروم کرد.

بعد از آنکه تیم سوئدی شکایت کرد و در پی آن نیز سامان قدوس از طریق دادگاه حکمیت ورزش خواستار رسیدگی به این پرونده شد، جلسه ای روز گذشته در این دادگاه با حضور ستاره ایرانی، برادرش و نمایندگان باشگاه های سوئدی و اسپانیایی برگزار شد که بیش از 6 ساعت به طول انجامید.

قدوس در این جلسه حرفی متفاوت با آنچه نزد فیفا بیان کرده بود، اظهارداشت.او عنوان کرد برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرارگرفت.

قدوس افزود: اطلاع نداشتیم که چه توافقی میان اوسترشوندس و اوئسکا صورت گرفته است.

وی همچنین بیان کرد زمانی که در باشگاه اوئسکا حضور یافت، برادرش حضور نداشت و پینا، مدیر برنامه اسپانیایی حاضر بود.

قراراست CAS در تاریخ 16 ژوئن (27 خرداد 99 ) رای نهایی این پرونده را صادر کند.

254 251

کد خبر 1392202

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =