آغاز فرایند ثبت نام دانش آموزان استان جهت سال تحصیلی ۱۴۰۰/۱۳۹۹

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از آغاز فرایند ثبت نام دانش آموزان استان جهت سال تحصیلی ۱۴۰۰/۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  ، اولین جلسه ستاد ثبت نام دانش آموزان سال تحصیلی ۱۴۰۰/۱۳۹۹ استان چهارمحال و بختیاری تشکیل گردید.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: در این جلسه دستورالعمل های مربوط به ثبت نام دانش آموزان دوره ی پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه، فنی و حرفه ای و کاردانش، استعدادهای درخشان و مدارس شاهد به تصویب رسید و بر اساس یکی از مهم ترین مصوبات این ستاد، ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی از دهم خردادماه سال جاری آغاز خواهد شد.
 قائدامینی گفت: ثبت نام دانش آموزان به دو صورت حضوری و غیرحضوری(از طریق سایت های الکترونیکی) امکانپذیر خواهد بود و آدرس آنها از طریق شهرستان ها و مناطق به اولیاء محترم دانش آموزان اعلام خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان به خانواده های محترم توصیه کرد به دلیل وجود بیماری کرونا، حتی الامکان فرایند ثبت نام دانش آموزان خود را به صورت غیرحضوری و از طریق سایت های ویژه ثبت نام دانش آموزان پیگیری نمایند و از مراجعه حضوری به مدارس تا حد امکان خودداری نمایند.
وی در پایان اعلام کرد: برای ثبت نام دانش آموزان به صورت حضوری، مدارس بر اساس حرف اول نام خانوادگی دانش آموزان اقدام خواهند کرد و برنامه حضور اولیا و بررسی مدارک تحصیلی ویژه ثبت نام به صورت محدود و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از سوی مدارس اعلام خواهد شد.

46

کد خبر 1392224

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =