تقدیر رئیس پلیس فتای چهارمحال و بختیای از صداوسیمای استان

  رئیس پلیس فتای استان گفت :درمسئله انتقال آب استان صدا وسیما در این خصوص اقدامات شایسته و موثری داشته است.

به گزارش خبرآنلاین ازچهارمحال وبختیاری : سرهنگ مرتضی عسگری در یازدهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان ضمن اعلام این خبر افزود:  افرادی  با انتشار کلیپ هایی در صدد انتشار مطالب کذب و ناامید کننده بودند که با هوشیاری پلیس فتا دستگیر شدند.
وی ادامه داد: پس از آن پلیس فتا به بررسی کلیپ های منتشر شده پرداخت و در فضای مجازی اعلام کرد که کدام فیلم واقعی و کدام کذب است و با اقداماتی از این دست در صدد تنویر افکار عمومی بر آمد.
وی در ادامه انتشار کلیپ های تهیه شده توسط کارشناسان علوم پزشکی، تولید محتوا و انتشار در فضای مجازی، انتشار کلیپ های تهیه شده توسط عموم و تأیید شده توسط پلیس فتا در فضای مجازی، همکاری با سایر بخش های نیروی انتظامی در زمینه کنترل ورودی شهرها، همکاری در اجرای رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه را از دیگر اقدامات پلیس فتا اعلام کرد و گفت: کارشناسان پلیس فتا همواره در کنار مردم هستند تا در صورت بروز هر گونه مشکل، مردم را هدایت و همراهی نمایند.
سرهنگ عسگری در ادامه گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون ۳۲۰ نشانگاه در فضای مجازی شناسایی شد که اطلاعات ناصحیح در اختیار عموم قرار می دادند.
وی در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات مثبت و موفق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گفت: یکی از دلایل این موفقیت هماهنگی و همکاری دو سویه این دانشگاه با اصحاب رسانه و مطبوعات است.
وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه از دیگر مسائل مهم و بروز استان، مسئله انتقال آب است که صدا و سیما در این خصوص اقدامات شایسته و مؤثری داشته گفت: مسئله انتقال آب نیز می تواند در فضای مجازی به صورت صحیح اطلاع رسانی بیشتری شود.
عسگری در ادامه ضمن اشاره به اهمیت اطلاع رسانی فعالیت ادارات در ایجاد حس امید در جامعه گفت: متأسفانه در فضای مجازی اقدامات دستگاه اطلاع رسانی نمی شود و در مقابل فقط اخبار منفی به اطلاع مردم رسانده می شود که این موجب ایجاد فضای منفی و یأس و ناامیدی در جامعه می شود.
وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه استاندار بارها مسئولین را موظف کرده که در قبال نقد به حق مطبوعات پاسخگو باشند گفت: متأسفانه برخی از مدیران در مقابل نقد به حق مطبوعات واکنش منفی نشان می دهند.

48

کد خبر 1397101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =