بازدید دادستان کرمان از رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اصناف

دادستان مرکز استان کرمان به‌همراه تعدادی از مسئولان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا در اصناف شهر کرمان را بررسی کردند.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : در راستای بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اصناف و بازار کرمان عصر روز گذشته بازدید میدانی از تعدادی از مراکز بزرگ تجاری، رستوران‌ها و کسبه شهر کرمان انجام شد.

در این بازدید میدانی گروهی متشکل از دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان، ارسلان میری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان، سیدوحید احمدی‌طباطبایی معاون دانشگاه علوم پزشکی کرمان و نمایندگانی از پلیس و پلیس اماکن استان کرمان حضور داشتند.

در این بازدید دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اصناف تاکید کرد و اظهار داشت: در ابتدا به واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکرده باشند تذکر داده خواهد شد و در صورتی که عدم رعایت ضوابط بهداشتی در حد تهدید بهداشت عمومی باشد این واحد صنفی مختلف اعمال قانون و پلمب می‌شود.

 این بازدید میدانی ۴ ساعته از عصر روز یکشنبه آغاز شد و تا ساعت ۱۰ شب گذشته ادامه داشت و در این بازدید، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در تعدادی از اصناف، رستوران‌ها و کسبه از نزدیک بررسی شد.

48

کد خبر 1397187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =