پیراهن پرسپولیس پاداشی برای ترک سیگار/عکس

ورزش سه نوشت: ستاره سابق پرسپولیس پیراهن خود در این تیم را به یکی از هواداران دوآتشه‌اش اهدا کرد.

جواد کاظمیان با انتشار عکسی از خودش همراه با یکی از هواداران پرسپولیس که از طرفداران پر و پا قرص او نیز هست در اینستاگرامش به تمجید از هواداران پرداخت. او نوشت: «بچه که بودم و عاشق فوتبال و فوتبالیستها،واسه خودم اسطوره هایی داشتم و علاقه زیاد بهشون و از آرزوهام بود که اونا رو از نزدیک ببینم. تا رسید روزی که خودم شدم یه فوتبالیست حرفه ای و بازیکن تیم بزرگ پرسپولیس و هوادارای دوست داشتنی و باغیرتی پیدا کردم. با اینکه الان چند سال از اون روزهای اوج میگذره،ولی هنوز هستن طرفداران باغیرتی که خاطرات خوش فوتبالی گذشته رو واسم یادآوری می‌کنن و این یعنی آخر عشق و تعصب و غیرت و وفاداری.

ما فوتبالیستها با وجود شما هواداران عزیز و دوست داشتنی هست که همیشه سرزنده و سرپا هستیم. ایشون یکی از شما باغیرتا هست که خیلی علاقه خاصی داره نسبت به من. دیشب طبق قولی که بهش داده بودم ، خواستم پیراهنم رو واسش بفرستم! ولی تصمیم گرفتم‌خودم حضوری بهشون تقدیم کنم و ازشون تشکر کنم بابت لطفی که بهم دارن و این چنین بود که بسیار غافلگیر و ذوق زده شد. ما هم مدیون شما هواداران با تعصب و با غیرت هستیم. مخلص همه تون هستیم.»
بعد از انتشار این پست هواداری که کاظمیان پیراهنش را به او اهدا کرده بود، استوری‌ای در اینستاگرام گذاشت و اصل ماجرا را توضیح داد. او اعلام کرده وقتی مادرش جان«جواد کاظمیان» را برای ترک سیگار قسم داده دیگر از تاریخ 9 فروردین سال جاری سیگار نکشیده است.

از این رو کاظمیان نیز پیراهن قدیمی خود در پرسپولیس را به عنوان پاداش ترک سیگار به او اهدا کرده تا اتفاق جالبی برای ستاره سابق سرخ‌پوشان رخ بدهد.

256 251

کد خبر 1397606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =