شمش‌ آرون جایگزینی مناسب برای طلای آبشده ناهمگون

سال‌های اخیر شاهد ظهور شرکت‌های ارائه ‌دهنده خدمات در حوزه طلا بوده‌ایم که خدمات خود را با توجه به امکانات و پشتوانه‌شان در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌اند.

مجموعه بزرگ آرون یکی از این شرکت‌هااست که با رویکردی نوین و رو به توسعه خدمات خود را در قالب طرح‌های تولید و عرضه شمش، مشاوره در معاملات سنتی و نوین، آموزش سرمایه‌گذاری و راه‌های موفقیت در بازار طلا ارائه کرده است.

افزایش توان تولیدات داخلی در حوزه طلا

فرزاد وجیهی، مدیرعامل مجموعه آرون درباره فعالیت‌ها و هدف از شکل‌گیری این مجموعه گفت: مجموعه‌ بزرگ آرون شرکتی فعال در حوزه تولید و خرید و فروش طلا است که با هدف تولید شمش و محصولات آرون دریک با تنوع گسترده و افزایش ارزآوری و ایجاد اشتغال در کشور فعالیت خود را آغاز کرد. سپس مجموعه ما اقدام به تأسیس دفاتر، شعب و نمایندگی‌های متعدد در سراسر کشور برای دسترسی مردم عزیز به محصولات شرکت کرد تا بستری فراهم کنیم که علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران نگاه‌شان به تولیدات داخلی با بالاترین میزان کیفیت و اطمینان معطوف شود. مجموعه آرون با آگاهی از شرایط بازار طلا، محدودیت‌ها و ریسک‌های آن، علاوه بر ارائه خدمات حضوری خرید و فروش محصولات خود از طریق شعب و نمایندگی‌های سراسر کشور، به تشکیل گروه‌های معاملاتی آنلاین برای ثبت سفارش خرید یا فروش طلا اقدام کرده است.

شمش‌ آرون جایگزینی مناسب برای طلای آبشده ناهمگون

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا شمش آرون را به‌عنوان نخستین شمش طلا ایرانی با عیار ۱۸ می‌شناسند، افزود: مجموعه آرون برای نخستین بار در تاریخ کشور اقدام به تولید شمش رسمی ۱۸ عیار با وزن دقیق طبق استانداردهای کشور ‌همراه با شناسنامه فیزیکی کرده‌است. این شمش‌ها جایگزینی مناسب برای طلای آبشده ناهمگون، با سایز و عیار متفرقه محسوب می‌شوند. با توجه به اینکه برخی هموطنان عزیز تمایل به خرید و فروش یا نگهداری شمش دارند اما از کیفیت آن مطلع نیستند ما با اضافه کردن شناسنامه و هولوگرام به شمش‌های خود و امکان دریافت استعلام شمش، به عزیزان اطمینان خاطر داده‌ایم که بتوانند محصولی استاندارد، با کیفیت و معتبر خریداری کنند. این شمش‌ها با قیمت بسیار مناسب عرضه می‌شوند و طرح‌های آنها هم متفاوت و جذاب است.

سود و ضرر همیشه در معاملات وجود دارد

وجیهی در پاسخ به این سوال که چرا برخی افراد مجموعه آرون را تخریب می‌کنند؟ متذکر شد: بدون‌شک در هر بازاری عده‌ای سود و برخی هم ضرر خواهند کرد. بازار طلا هم از این قاعده مستثنی نیست. شما در نظر بگیرید دو نفر یک‌واحد مسکونی را معامله می‌کنند و قیمت بالا می‌رود. در این تغییر قیمت‌ها خریدار سود کرده و فروشنده ضرر می‌کند. یا یک‌دستگاه خودرو معامله شود و قیمت پایین بیاید که بی‌شک فروشنده سود و خریدار ضرر کرده است. پس در تمام معاملات دنیا همیشه دو سمت وجود دارد و مردم باید به این موضوع دقت کنند که سود و ضرر همیشه در معاملات وجود دارد. اینکه عده ای مجموعه آرون را تخریب می‌کنند ممکن است علت‌های گوناگونی داشته باشد. در این دو سال اخیر مجموعه آرون به روزترین خدمات را به مردم عزیز کشور ارائه کرده است. همکارانی هم هستند که به هر علتی نمی‌توانند پیشرفت مجموعه را ببینند و به گونه‌ای عقب‌افتادگی خود را گردن مجموعه آرون انداختند و تخریب می کنند.

برخی خواسته‌های نامعقولی از ما دارند

وی متذکر شد: حتی بعضی مواقع خواسته‌های نا معقولی را از ما درخواست می‌کنند و تحمل جواب رد را ندارند یا  بعضی افراد تحمل ضرر را ندارند. خیلی از موارد می توانند دخیل باشند اما بیشتر از طرز فکر افراد نشأط می گیرد. مثلا وارد بورس می شوند و به خود می گویند حتما من باید از اولین معامله سود کنم و متاسفانه این افراد با متضرر شدن دنبال مقصر می‌ گردند و همه را در ضررشان سهیم می دانند و شروع به تخریب افراد، کارگزار، سازمان بورس یا شرکت‌هایی مانند مجموعه آرون می‌کنند. راه حل این است که افراد قبل از شروع به معامله کردن اصول معامله‌گری را فرا بگیرند. مجموعه ما با ساخت مدرسه آرون توانسته خیلی از افراد بی‌تجربه در بازار را به معامله گرانی توانمند بدل کند.

مدیرعامل آرون با اشاره به فعالیت بخش‌های دیگری مجموعه گفت: در مجموعه آرون بخش‌های گوناگونی برای علاقه‌مندان راه اندازی شده‌است. این بخش‌ها در قالب طرح‌های آموزش سرمایه‌گذاری، راه‌های موفقیت در بازار، برگزاری مسابقات تفریحی و سرگرم‌کننده همراه با جوایز نفیس و... ارائه شده‌است. با علم به اینکه ممکن است برخی افراد به‌تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌باشند وظیفه خود دانستیم با بهره‌مندی از اساتید خبره دانش لازم برای موفقیت در این بازار را رایگان به عزیزان بیاموزیم. همچنین معامله‌گران با دعوت از دوستان خود برای شرکت در بخش‌های گوناگون مجموعه می‌توانند برای خود و دوستان‌شان جوایز نقدی دریافت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شروع فعالیت و استفاده از خدمات مجموعه به وب‌سایت ما به آدرس https://aron-groups.com/  مراجعه کنند و درخواست عضویت خود را مطرح کرده تا از آدرس شعب و نمایندگی‌های فروش مجموعه مطلع شوند.

۲۱۲۱

کد خبر 1398913

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =