کدام سهام‌ها امروز بیشترین رشد را تجربه کردند؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۶هزار و ۱۲۸واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۸۹هزار واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۷میلیارد و ۷۱۲میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۹هزار و ۹۰۶میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۲۷۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین، بر این اساس سهامداران سرمایه‌گذاری سپه، گروه صنعتی بازر و ایران ارقام امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های آلومینیوم ایران، پارس سرام و فرآورده‌های نسوز پارس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/03/24

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۲میلیارد و ۷۶۵میلیون ورقه به‌ارزش ۴۶۱۵میلیارد تومان در ۶۸۸هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۱۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۳هزار و ۱۸۲واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، صنایع ماشین‌های اداری و شیر و گوشت زاگرس شهرکرد بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، مهندسی ساختمان راه‌آهن و سیمان لار سبزوار بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1399042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =