ظرفیت‌ نخبگان برای تبیین اهداف ستاد امر به معروف به کار گرفته شود

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با تأکید از ضرورت استفاده از ظرفیت‌ نخبگان برای تبیین اهداف ستاد امر به معروف گفت: امر به معروف و نهی از منکر متوجه قشر خاصی نیست و همه مردم باید در آن مشارکت داشته باشند.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان جنوبی : علی‌اکبر پیراسته کمیته رسانه و فضای فرهنگسازی، آموزش و رسانه مجازی کارگروه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: امروز نسل جوان انقلاب باید وارد این عرصه بشوند و از ظرفیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای در جهت تحقق آن بهره بگیرند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: امر به معروف و نهی از منکر متوجه قشر و گروه خاصی، دولت و غیر دولت نیست بلکه در سطح کشور و نظام جمهوری اسلامی و به عنوان دفاع از اسلام است.

وی با تأکید بر نقش جوانان در جامعه افزود: اگر غفلتی در امر به معروف و نهی از منکر بوده نسل جوان باید وارد صحنه شوند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی تأکید کرد: این ستاد نمی‌خواهد جای سازمانی را بگیرد و تمامی سازمان‌ها باید پاسخگوی جامعه باشند و گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه دهند و نیاز است کارشناسان نظرات و طرح‌های خود را در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به ستاد ارسال کنند.

دبیر هیئت اندیشه ورز ستاد امر به معروف ونهی از منکر خراسان جنوبی نیز در این نشست اظهار داشت: باید از ظرفیت‌های مختلف نخبگان و کارشناسان برای پیشبرد اهداف عالیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بهره گرفت گفت: در این راستا در ستاد کارگروه فرهنگسازی، آموزش و رسانه با هدف بهره‌گیری از ظرفیت کارشناسان تشکیل شده است.

محمد مطهری‌فرد گفت: تقریبا هشت سال است که ستاد به صورت مستقل در حال فعالیت است، پیش از این ستاد به کاملا به صورت مردمی فعالیت می کرد.

 وی افزود: در سال ۱۳۹۴ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.

دبیر هیئت اندیشه ورز ستاد امر به معروف ونهی از منکر خراسان جنوبی عنوان کرد: در استان خراسان جنوبی مسئولیت مستقیم ستاد با آیت‌الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی است که ایشان نیز دغدغه‌های خاصی دارند و نگاه ویژه‌ای به برگزاری این جلسه دارند.

مطهری‌فرد خاطرنشان کرد: مجموعه نقطه نظرات کارشناسان در این کمیته برای تصویب و اجرا به شورای استانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ارجاع می‌شود که از این مصوبات می‌توان بهره برداری خوبی در سطح استان کرد.

48

کد خبر 1399509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =