برای اولین بار نامه ابومهدی به آیت الله سیستانی منتشر شد/عکس

فارس نوشت: سازمان «الحشد الشعبی» عراق متن نامه شهید «ابومهدی المهندس» برای آیت‌الله سیستانی را به مناسبت سالروز صدور فتوای جهاد کفایی برای مقابله با داعش منتشر کرد.

وب‌سایت «الحشد الشعبی» عراق برای اولین بار و به مناسبت سالروز فتوای جهاد کفایی آیت‌الله سیستانی برای مقابله با داعش، متن نامه شهید «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده الحشدالشعبی را منتشر کرد که به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت‌الله سید علی سیستانی الحسینی

با شما در به دست گرفتن سلاح و جهاد  و مشارکت در این عملیات جهادی حسینی و مقدس پیمان می‌بندیم و جان و هر آنچه که در اختیار داریم برای توقف این تهاجم ظالمانه یزیدی-زیدی-تکفیری و دفاع از مقدسات و حرم ائمه  (امام) علی  (ع) ، (امام) کاظم (ع) ، (امام) جواد (ع) ،(امام)  هادی  (ع) و (امام) حسن عسکری  (ع) و حضرت عباس (ع) و نیز دفاع از آبرو و عراقمان و جمیع مظلومان به کار خواهیم بست.

هزاران مجاهد آگاه به فنون جنگ ندای شما را لبیک گفته‌اند، کسانی که میدان‌های جنگ علیه ظالمان، تکفیری‌ها و بعثی‌ها آنها را خوب می‌شناسند. این مجاهدان امروز در جبهه‌های حق علیه باطل مدیریت و سازماندهی این موج خروشان از مجاهدان که در لبیک به فتوای شما به سمت جبهه جهاد می‌روند، مشارکت دارند و به حمایت و کمک نیروهای مسلح ما شتافته‌اند که قهرمانانه در بیشتر از یک جبهه علیه این دشمن ظالم در حال جنگ هستند.

آقای ما مطمئن باشید که در  کمین آنها هستیم و به آنها اجازه عبور جز بر روی اجسادمان را نخواهیم داد.

و پیروزی جز برای خدای عزیز و حکیم نیست.  

310 310

کد خبر 1399666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
  14 24
  رحمت و رضوان خدا در انتظار یار سردار دلها ابو مهدی المهندس است و عرشاین به انتظارند تا در روز حشر ندای لبیک سر دهند یا لیتنا کنا معکم
  • حسین صابرمرندی IR ۰۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۷
   1 0
   اونا که منفی دادن به نظر شما رو خدا هدایت کنه
 • IR ۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
  2 12
  مرد بزرگی بود جناب شهید ابومهدی المهندس رضوان الله تعالی علیه ...
 • IR ۱۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
  4 8
  درود خدا بر شهیدان راه حق و عدل،و لعنت خدا بر رسوایان رو سیاه تکفیری و داعش وهابی
 • IR ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
  4 8
  چقدراین مرد دوست داشتنی بود چقدردلیرچقدرمتواضع چه عشقی به امام جه عشقی به رهبری .چه انسی با سردارسلیمانی .شهادت وپرواز باهم گوارای وجودشان.اگرپایان وسرانجامی جزاین داشتند باعث تعجب می بود