هواداران اوساسونا نکونام را واقعاً دوست دارند

جان الویسی مهاجم سابق تیم ملی استرالیا و عضو باشگاه اوساسونا به تمجید از کاپیتان سابق تیم ملی ایران پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جان الویسی، مهاجم سابق تیم ملی استرالیا و عضو باشگاه اوساسونا در مصاحبه با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان پرداخت.

این مهاجم استرلیایی در مصاحبه خود گفت: خیلی خوب می‌دانم که نکونام بازیکن خوبی برای باشگاه اوساسونا بود و عملکردی عالی داشت. هواداران او را واقعا دوست دارند. با بازیکنانی دیگری که درباره نکونام صحبت کردم، معتقد بودند او بازیکنی در سطح بالا است. او توانایی پرکردن جای خالی میدان بازی را دارد. همچنین نکونام در کارهای دفاعی نیز عالی عمل می‌کرد. سبک بازی او مناسب اوساسونا و باشگاه‌های اسپانیایی بود.

وی افزود: غالبا باشگاه‌های اسپانیا بازیکنان از منطقه آمریکای جنوبی جذب می‌کنند، چون انتقال آن‌ها آسان است و عملکرد خوبی در لالیگا دارند، اما این موضوع درباره بازیکنان آسیایی به کندی پیش می‌رود. شما می‌توانید روی بازیکنان آسیایی در شرایط سخت حساب باز کنید، چون به راحتی تسلیم نمی‌شوند، چون گذشته متفاوتی دارند. به نظرم به همین خاطر است که بازیکنان ایرانی در لالیگا و مخصوصا در اوساسونا عملکرد خوبی داشتند. کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته گذشته نام جواد نکونام و مسعود شجاعی در میان نامزدهای کسب عنوان بهترین فوتبالیست آسیایی تاریخ لالیگا گذاشته بود.

256 251

کد خبر 1399889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =