عضو شورای تهران: مجلس با تصاحب خیابان، حقوق مردم را زیر پا گذاشت

عضو شورای شهر تهران با اشاره به انجام تخلف ساخت و ساز در ملک مربوط به نهاد ریاست جمهوری گفت: مجلس شورای اسلامی نیز با تصاحب خیابان مردم حقوق شهروندی را زیر پا گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در تذکری در صحن امروز شورای شهر درباره تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری اظهار داشت: اخباری که در این خصوص منتشر شد، بحث برانگیز بود و با پیگیری شهرداری  و نمایندگان شورا خوشبختانه تخلف موجود در ملک حاضر قلع و قمع و از احداث طبقه اضافه جلوگیری شد.

وی با اشاره به جدیت مدیریت شهری در قانون اداری گفت: چرا باید مجلس شورای اسلامی که نهاد قانون‌گرایی است با تصاحب «خیابان مردم» حقوق شهروندی را زیر پا بگذارد.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: بنیاد مستضعفان نیز بدون پروانه ساختمانی و تأمین پارکینگ به ساخت پلاسکو می‌پردازد و همه این مشکلات در حالی است که اگر شهروند ضعیفی تخلف کوچک انجام دهد مدیریت شهری با جدیت به قلع و قمع آن می‌پردازد.

فراهانی تأکید کرد:‌باید همه بیاموزیم که قانون ارجعیت دارد و نهادهای قدرت قانون را محترم بشمارند.

وی تأکید کرد: از پیروز حناچی شهردار پایتخت درخواست دارم هرگونه تخلف از قانون و ضوابط قانونی به ویژه از سوی سازمان‌ها و نهادها را با جدیت پیگیری کند و گزارش‌های مربوطه را به مردم اطلاع دهد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1401697

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =